Elko grupas koncerna peļņa pirmajā pusgadā sasniegusi 4,827 miljonus eiro

2017. gada 18. augusts plkst. 17:35
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Informācijas tehnoloģiju (IT) vairumtirgotāja Elko grupa koncerna apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 586,068 miljoni eiro, kas ir par 20,8% vairāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, savukārt koncerna peļņa pieaugusi par 24,6%, sasniedzot 4,827 miljonus eiro, liecina biržai Nasdaq Riga iesniegtais finanšu pārskats.

Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka Elko grupas koncerns ir atteicies no ārpakalpojumiem dažu biznesa darbību nodrošināšanai, galvenokārt NVS reģionā, un optimizējis procesus, tādējādi grupas bruto peļņa ir palielinājusies. 2017.gada pirmajā pusgadā Elko grupas koncerna bruto peļņa bija 29,893 miljoni eiro, kas ir par 31,3% vairāk nekā pērn attiecīgajā periodā.

Mikrotīkla peļņa pērn pārsniegusi 66 miljonus eiro
SAF Tehnikas grupas peļņa pagājušajā finanšu gadā sasniegusi 1,733 miljonus eiro

«Galvenais virzītājspēks, kas sekmēja uzņēmuma izaugsmi, ir pēdējā pusgada laikā būtiski paplašinātais produktu portfelis, kā arī jaunu izplatīšanas reģionu pievienošana jau esošajiem izplatīšanas līgumiem. Tādējādi Elko izdevies augt straujāk nekā tirgum kopumā,» teikts vadības ziņojumā.

Tāpat kompānijas vadība atzīmē, ka NVS tirgus šobrīd stabilizējas un uzrāda neliela pieauguma tendenci. Tādēļ uzņēmums ar optimismu raugās uz 2017.gada tirdzniecības apmēriem.

2016.gada pirmajā pusgadā Elko grupas koncerns strādāja ar 485,256 miljonu eiro apgrozījumu un 3,875 miljonu eiro peļņu.

Elko grupa pieder vairākām juridiskām personām, kā arī investīciju fondam Amber Trust. ELKO grupas obligācijas ir iekļautas biržas Nasdaq Riga parāda vērtspapīru sarakstā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām