Emme Latvia: ideja par itāliešu kompanjonu piesaisti izrādījusies veiksmīga

2012. gada 06. septembris plkst. 11:13
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Pirmajos astoņos darbības mēnešos SIA Emme Latvia secinājusi, ka ideja par itāliešu kompanjonu piesaisti ir izrādījusies veiksmīga. Uzņēmuma apgrozījums šajā laikā ir sasniedzis 625 tūkstošus eiro.

No Itālijas atvestās iekārtas dod iespēju Liepājā ražot modernas un konkurētspējīgas izšūtās mežģīnes, norāda uzņēmums. SIA Emme Latvia mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja Inga Āreniece-Podiņa konstatējusi, ka tirgus pieprasa aizvien greznākas izšūtās mežģīnes.

SIA Emme Latvia produkciju pasūtot veļas šūšanas uzņēmumi gan austrumu, gan rietumu tirgū. Aptuveni 80% no saražotā izšuvuma šobrīd tiek eksportēti, bet 20% paliek vietējā tirgū. Uzņēmuma ražoto produkciju izmantojot arī Liepājas veļas ražotāji.

Jūlija sākumā  SIA Emme Latvia kopīgā stendā ar Lauma Fabrics piedalījās vadošajā audumu ražotāju izstādē Intefiliere Paris 2012, kur prezentēja savu jaunāko kolekciju.

SIA Emme Latvia ir Lauma Fabrics un Itāliešu uzņēmēju Gianluigi Locatelli un Antonio Solinas kopuzņēmums, kas tika dibinats 2011. gada novembrī.

SIA Emme Latvia īrē telpas no Lauma Fabrics, kā arī izmanto uzņēmuma ražotos pavadmateriālus un apdares pakalpojumus. Emme Latvia šobrīd nodarbina 27 darbiniekus, un ir plānots darbinieku skaitu palielināt. Uzņēmuma ražošanas process notiek Liepājā, bet dizaini tiek izstrādāti Itālijā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām