Emmy nominācijām pasniegs Latvijas smiltsērkšķus

2011. gada 15. septembris plkst. 12:18
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ērikam Stendziniekam un partneriem piederošā Latvijas smiltsērkšķu produktu ražotāja Bio2You izstrādājumi tiks pievienoti ASV televīzijas prēmiju Emmy nominācijām pasniegtajiem maisiņiem, ziņo portāls 7guru.

Emmy ceremonija norisināsies 18. septembrī un nākamajā dienā pēc balvu pasniegšanas tiem kandidātiem, kas neuzvarēja, tradicionāli tiek nosūtītas dāvanas ar dažādām luksusa precēm.

Prestižās ASV televīzijas balvas Emmy rīkotāju interese par Bio2You produktiem radusies pēc veiksmīgas uzņēmuma dalības vairākās starptautiskās izstādēs, portālam apliecināja Bio2You pārstāve Rita Stražinska.

Uzņēmuma pārstāve pastāstīja, ka Bio2You, piedaloties divās starptautiskās organiskās kosmētikas izstādēs Vācijā un Anglijā, izdevies izraisīt nopietnu interesi par ražotāja produktiem. Smiltsērkšķu produktu ražotājs noslēdzis izplatīšanas līgumus ar pārstāvjiem Anglijā, Somijā, Dānijā, Francijā, Polijā, Grieķijā un citās valstīs.

Savukārt ASV Bio2You produkti esot tikuši īpaši novērtēti un uzņēmumam ierosināts piedalīties Emmy balvas pasniegšanas ceremonijā. Tas ļaus Latvijas uzņēmumam savus produktus popularizēt ne tikai ASV, bet arī visā pasaulē, jo Emmy balva ir starptautiski atzīts pasākums, portālam stāsta R. Stražinska.

Viņa arī norādīja, ka Emmy nominantiem paredzētajos maisiņos būs divi uzņēmuma produkti, ko ceremonijas organizētājiem piegādās bez maksas. Uzņēmuma pārstāve gan nevēlējās portālam atklāt produktu nosaukumus un dāvanu izmaksu apjomus.

Smiltsērkšķu produktu ražotājs Bio2You pieder bijušajam Valsts nekustamo īpašumu valdes priekšsēdētājam Mārim Kaijakam (41%), reklāmas aģentūras !MOOZ radošajam direktora Ērikam Stendzeniekam (25%) un Ritai Stražinskai (34%), liecina Lursoft dati.

No 2010. gada jūlija uzņēmuma valdes loceklis ir Māris Kaijaks.

Dalies ar šo rakstu