Energoefektivitātes uzlabošanai atvēlēs 107,4 miljonus eiro

2016. gada 26. maijs plkst. 16:26
Autors: Žanete Hāka
Dalies ar šo rakstu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu Attīstības finanšu institūcijai (AFI) Altum sagatavot un iesniegt Eiropas Savienības (ES) fondu projekta iesniegumu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu finansēšanai dzīvojamajās ēkās, kā arī konsultāciju sniegšanai un informēšanai.

Projektam no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) paredzēti līdz 107,4 miljoni eiro, informē CFLA.

ES fondu projektu paredzēts īstenot, lai veicinātu energoefektivitātes paaugstināšanu un viedas energovadības un atjaunojamo energoresursu izmantošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Tā ietvaros Altum nodrošinās grantu piešķiršanu atbalsta nodrošināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanai, sniegs konsultatīvo atbalstu dzīvokļu īpašniekiem, nodrošinās informatīvo pasākumu veikšanu, kā arī paredzēs finansējumu ar projekta vadību saistītiem procesiem.

Noteikts, ka projekta kopējais attiecināmais finansējums var būt līdz 126 224 768 eiro, tai skaitā ERAF finansējums – līdz 107 368 499 eiro un valsts budžeta finansējums – 18 856 269 eiro.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds