Ērenpreiss velosipēdus izrādīs Londonā

2015. gada 06. maijs plkst. 13:24
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Latvijas velosipēdu ražotājs Ērenpreiss no 8. līdz 10. maijam piedalīsies Londonas pilsētvides velosipēdu izstādē Spin London, informē uzņēmumā.

Spin London jeb Londonas pilsētvides velo izstāde norisinās kopš 2013. gada, un katru gadu tā sevi piesaka arvien skaļāk – izstādes organizatori pārliecinoši sola, ka šis būs lielākais notikums tieši urbānās velo industrijas jomā Londonā šogad, pulcējot vairākus simtus velo nozares pārstāvju un zīmolu no visas pasaules.

«Līdzīga veida izstādēs piedalāmies jau vairākus gadus, piemēram, Vācijas izstādē Berliner Fahrradschau, šī būs mūsu pirmā pieredze Spin London, kas  Ērenpreiss pilsētas velosipēdiem ir ļoti piemērota, jo esam nopietni strādājuši, lai radītu un prezentētu īpašus velosipēdus dinamiskai braukšanai tādā lielpilsētā, kā Londona,» stāsta Ērenpreiss vadītājs Toms Ērenpreiss.

Ērenpreiss velosipēdi Londonā būs apskatāmi un izmēģināmi visas trīs izstādes dienas, kā arī tupmāk tie ripos Londonas ielās – izstādes laikā Ērenpreiss Latvijas vēstniecībai Lielbritānijā dāvinās jaunu Latvijā ražotu Ērenpreiss velosipēdu, ar kuru Latvijas vēstniecības darbinieki turpmāk varēs pievienoties Londonas velo kultūras cienītājiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām