Fliks: Estonian Air būs nopietns airBaltic konkurents, ja ne aizstājējs

2012. gada 21. februāris plkst. 11:33
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Estonian Air būs ļoti nopietns konkurents airBaltic, jo Igaunijas nacionālajā aviokompānijā ir izvēlētas pareizās lidmašīnas atbilstoši esošajām degvielas cenām, norāda bijušais Latvijas lidsabiedrības vadītājs Bertolts Fliks. «Kompānijai ir ļoti laba stratēģija un, tā kā es Estonian Air vadītāju Tero Taskilu ļoti labi pazīstu, jo pirms tam viņš bija airBaltic komercdirektors, zinu, ka viņš ļoti stratēģiski domā, strādā roku rokā ar valsti, Igaunijā arī valsts strādā kopā ar kompāniju, nevis pret to. Domāju, ka Estonian Air būs ļoti nopietns konkurents airBaltic, ja ne aizvietotājs,» intervijā laikrakstam Dienas Bizness sacīja Fliks.

Runājot par Lietuvu, bijušais airBaltic vadītājs norāda, ka Lietuvai ir vajadzīgi labāki aviosakari, tāpēc valstij ir nepieciešams izveidot savu aviokompāniju. «Kā var redzēt Malev gadījumā, lidsabiedrības bankrots nozīmē ievērojamu situācijas pasliktināšanu visā Ungārijā. Lietuvai šāda sava kompānija pietrūkst arī, lai uzlabotu savu biznesa un tūrisma vidi,» tā Fliks.

Jau ziņots, ka Viļņas dome kopā ar ārvalstu investoriem nolēmusi dibināt aviokompāniju, kura tiks dēvēta par airLITUANICA.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām