Flint Capital palielina savas kapitāla daļas Creamfinance

2016. gada 16. marts plkst. 16:11
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskais riska kapitāla fonds Flint Capital, kurš veicis ieguldījumus ASV, Izraēlā un Eiropā, iegādājies arī mazākuma daļu Latvijas FINTECH kompānijā Creamfinance. Flint Capital, kas Creamfinance jau ir ieguldījis 5 000 000 eiro pirms diviem gadiem, ir veicis 1 miljonu eiro vērtu darījumu, tādejādi kļūstot par lielāko investoru Creamfinance. Šis darījums veikts, lai atbalstītu uzņēmuma paplašināšanos Skandināvijas valstīs.

Flint Capital partneris Endrjū Geršfelds norāda, ka riska kapitāla fonds nolēma atbalstīt Creamfinance paplašināšanos, jo līdzšinējā paplašināšanās ir bijusi rentabla un veiksmīga. «Darījums atbilst Flint Capital stratēģijai palielināt mūsu Eiropas FINTECH investīcijas,» viņš komentē.

Savukārt, Matīss Ansviesulis, Creamfinance izpilddirektors, sacīja: «Partnerība ar Flint Capital palīdz nodrošināt Creamfinance ilgtspējīgu izaugsmi un turpmāku paplašināšanos.»

E. Geršfelds pievienosies Creamfinance valdei.

Patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs Creamfinance dibināts pirms četriem gadiem Latvijā. Uzņēmums šobrīd darbojas sešās valstīs. Latvijā Creamfinance pārstāv divus zīmolus - Crediton un Ladyloan.

Dalies ar šo rakstu