Fonekss Metāls pērn nopelnījis 220 tūkstošus Ls

2012. gada 27. augusts plkst. 13:37
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Rīgā bāzētais krāsaino metāllūžņu pārstrādes, alumīnija pusfabrikātu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA Fonekss Metāls 2011. gadā nopelnīja 220,6 tūkst. Ls, liecina informācija Lursoft.

2011. gadā, salīdzinot ar 2010. gadu, uzņēmuma apgrozījums audzis par 5%, arī uzņēmuma peļņa nedaudz palielinājusies. Peļņas kāpumu uzņēmuma pārstāvji skaidro ar izmaksu optimizāciju.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir 250 tūkstoši Ls. 80% SIA Fonekss Metāls pieder uzņēmējam Ģirtam Brasliņam, bet 20% - Ģ. Brasliņam pilnībā piederošajam uzņēmumam SIA Ural Balt, liecina Lursoft dati.

Tāpat uzņēmējam pieder arī 50,13% atkritumu un lūžņu vairumtirgotājais metāla konstrukciju ražotājas un starpnieces darbībā ar nekustamajiem īpašumiem - SIA Fonekss Invest daļu.

Šogad SIA Fonekss Metāls plāno modernizēt ražošanas iekārtas, lai palielinātu ražošanas apjomus un mazinātu kaitējumu videi.

Informācija Lursoft liecina, ka Fonekss Metāls reģistrēts 1992. gadā, un tā pamatkaiptāls ir 250 tūkst. Ls. Uzņēmuma valdē darbojas vienīgais tā valdes loceklis un uzņēmuma īpašnieks Ģ. Brasliņš.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām