Foodout.lv apgrozījums divkāršojies

2017. gada 27. decembris plkst. 10:57
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Ēdienu piegādes uzņēmuma Foodout.lv apgrozījums šogad ir divkāršojies un līdz gada beigām uzņēmums plāno sasniegt 2,19 milj. eiro apgrozījumu, informē Foodout.lv valdes priekšsēdētājs Lauris Kokins.

«Tā ir straujākā izaugsme starp «Foodout Group» uzņēmumiem Baltijas valstīs,» viņš piebilst.

Foodout.lv operatīvā informācija liecina, ka decembrī par 24% audzis korporatīvo pasūtījumus skaits. Katrs 12. pasūtījums tiek veikts korporatīvajiem klientiem. Interesanti, ka pasūtījumi tiek veikti ne tikai uz ofisiem, bet arī uz dažādām izklaides vietām. Foodout.lv apkopotā informācija norāda, ka šogad populāri aizvadīto gadu un gaidāmos svētkus atzīmēt ar kopīgu svētku maltīti, kas veido ap 75% no korporatīvo pasūtījumu kopapjoma, 18% tiek veiktas konditorejas izstrādājumu piegādes, savukārt 7% veido dažādu ēdienu pasūtījumi.

«Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad vērojam korporatīvo pasūtījumu pieaugumu, balstoties uz sezonalitāti – pasūtījumu skaits pieaug svētku laikā, proti, Ziemassvētkos, Lieldienās, Līgo svētkos, kad darbinieki kopīgi darbā atzīmē šos svētkus,» skaidro L. Kokins.

Mainās arī ēdienu noformēšanas tendences - šobrīd jau ceturtā daļa klientu pasūtījumu tiek veikti mobilajā lietotnē, kas ļauj klientam noformēt un uzņēmumam apstrādāt pasūtījumus ievērojami ātrāk. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs atzīmē, ka jau tuvākajā laikā klientiem tiks piedāvāta jauna pasūtīšanas pieredze.

L. Kokins secina: «Nozares attīstība vērtējama ar lielu plus zīmi, tā augusi, piesaistījusi jaunus klientus un jaunus tirgus dalībniekus. Tieši jaunie tirgus dalībnieki un klientu augošās kvalitātes prasības neļauj ne uz mirkli iemigt!»

Latvijā Foodout.lv pamatdarbība ir Rīgā, veicot ēdienu piegādes no konditorejām, kafejnīcām un bistro, tostarp apkalpojot visiem zināmus un iemīļotus zīmolus - «Lido», «Hesburger», «CanCan Pizza», «Deli Snack Riga», «Čili Pizza», «Konditoreja Sala» un citus.

Foodout.lv Latvijā darbojas kopš 2015. gada. Foodout.lv ir lielākā ēdienu piegādes platforma Latvijā. Foodout Group uzņēmumi darbojas sešās valstīs - Ukrainā, Baltkrievijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Irānā, kurās kopējais iedzīvotāju skaits pārsniedz 140 miljonus.

Dalies ar šo rakstu