FOTO: 15 akcijas, kas ir drošs patvērums investoriem lejupslīdes laikā

2018. gada 15. februāris plkst. 14:44
Autors: Dienas Bizness
Sadaļa: Investors
Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā tirgu pārsteidza straujais akciju cenu kritums, kad vienā dienā Dow Jones Industrial Average vērtība nogāzās par gandrīz 1600 punktiem, raksta portāls 24/7 Wall St.

Interesanti, ka iepriekš nebija nekādu fundamentālu izmaiņu, kas veicinātu tik strauju kritumu, taču pārdošanas vilni izraisīja tirgus dalībnieku bažas par inflācijas pieaugumu, spēcīgāku algas pieaugumu un strauju ilgtermiņa likmju palielināšanu.

24/7 Wall St. apkopo informāciju par ekonomikas fundamentālajiem faktoriem, kā arī par ASV uzņēmumu ienākumiem. Ir investori, kuri skatās ilgtermiņā un labprāt investē kompānijās, par kurām ir pārliecināti, ka tās spēs strādāt veiksmīgi arī tad, kad tirgus piedzīvos kritumu, bet likmes turpinās palielināties.

Daudzām šādām kompānijām ir ilgstoša dividenžu izmaksas vēsture. Tādēļ 24/7 Wall St. Eksperti izvēlējušies kompānijas, kuras varētu strādāt veiksmīgi arī tirgus satricinājumu laikā. Sarakstā apkopoti dati par uzņēmuma akcijas cenu, 52 nedēļu tirdzniecības diapazonu un pašreizējo dividenžu ienesīgumu.

Galerijā augstāk iespējams uzzināt, kuras akcijas ir drošs patvērums investoru līdzekļiem!

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds