FOTO: Ķīpsalā atklāj restorānu Hercogs; plāno atvērt restorānus Mežaparkā un Ādažos

2017. gada 05. oktobris plkst. 15:10
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Mēs vēlamies paplašināt Hercogs zīmolu un tuvākā gada laikā atvērt trīs restorānus Rīgā – viens nupat atklāts Ķīpsalā, otru atvērsim Mežaparkā, bet trešo – Ādažos, kur jau notiek būvniecība, portālam DB pastāstīja Hercogs īpašnieks Andris Rūmītis.

Viņš atzīmēja, ka ideja atvērt restorānu Ķīpsalā radusies pati no sevis. Mums radās iespēja pārņemt šo vietu, kur bija restorāns Fabrika, un mēs to izmantojām, viņš stāsta. Tāpat viņš atzina, ka paralēli iecerēto restorānu atvēršanai viņš skatās arī uz citām vietām, kur trūkst restorānu.

Viņš skaidro, ka restorānā Hercogs Mārupē akcents likts uz ģimenes restorānu, bet Ķīpsalā – uz pieaugušajiem, taču arī šeit piedāvās bērnu stūrīti. Rūmītis atzina, ka, kaut arī restorāna Fabrikas Hercogs virtuve būs līdzīga Mārupes restorāna piedāvājumam, Ķīpsalā līmenis būs nedaudz ekskluzīvāks, ko prasa atrašanās vieta un iepriekšējā restorāna Fabrika apmeklētāju ieradumi. Restorānu Hercogs šefpavārs ir Nauris Nummurs. Vidējais čeks restorānā uz cilvēku ir 25 eiro.

Pēc A. Rūmīša teiktā, pirmais Hercogs restorāns atvērts pirms gandrīz astoņiem gadiem Jelgavā. Mēs pārdevām biznesu Jelgavā un septembrī atvērām restorānu Hercogs Ķīpsalā. Restorāns Hercogs Mārupē atklāts pirms diviem gadiem. Jelgava mums ir pagātne, bet Ķīpsala – nākotne, uzsver restorānu īpašnieks.

Runājot par investīcijām, Rūmītis nemin konkrētu summu, taču piebilst, ka Hercogs cenšas tikt galā ar saviem līdzekļiem.

Dalies ar šo rakstu