FOTO: Atklāj jauno televīzijas kanālu 360TV Positivus 

Jau no nākamās nedēļas darbu sāks īpašais Positivus festivālam veltītais 360TV Positivus kanāls, kura programma šovasar būs sadalīta trīs lielos blokos, šodien vēstīja Lattelecom vadītājs Juris Gulbis.

LETA, 30.6.2016
1/14

Foto: Ieva Čīka/LETA

Lattelecom sadarbību ar Positivus festivāla rīkotājiem sāka pirms trīs gadiem, piedāvājot arī īpašo festivālam veltīto televīzijas kanālu.

Šoreiz pirms festivāla četrus raidījumus vadīs Andris Freidenfelds, kā arī būs skatāmi labākie ieraksti no pagājušā gada festivāla. Kad sāksies festivāls, tad 360TV Positivus piedāvās tiešraides no koncertiem un festivāla notikumu apskatus, kā arī būs stāsti par mūziku, bet vēl divas nedēļas pēc tam, kad festivāls jau būs beidzies, televīzijas kanāls piedāvās noskatīties labākos koncerta ierakstus un labākos notikumus no festivāla, stāstīja Gulbis.

Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors akcentēja, ka festivālam ir svarīga šī televīzija, jo tas ļauj daudz vairāk cilvēku sekot līdzi festivālam. «Pirms pāris gadiem vienīgā televīzijā skatītākā mūzikas pārraide bija Jaunais vilnis. Prieks, ka tagad tas ir Positivus festivāls,» sacīja Majors. Pagājušā gada pieredze liecina, ka 360TV Positivus līdzi sekojusi katra ceturtā mājsaimniecība.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.

Šogad Positivus festivāls svin savu desmit gadu jubileju, tādēļ rīkotāji mākslinieku piesaistei un festivāla saturam tērē tik daudz naudas kā vēl nekad, pauda Gulbis. «Liels stress būs to visu dabūt atpakaļ, taču ticam, ka festivāla desmitajā gadā mēs to varam. Festivālā šogad būs daudz spožu mākslinieku vārdu. Nav noslēpums, ka tiem festivāla apmeklētājiem, kas Positivus apmeklē jau vairākus gadus, prasības aug,» sacīja Majors, piebilstot, ka pārsteigumi festivālā būs sagaidāmi katru brīdi uz katra stūra.

Tāpat festivāla rīkotājs piemetināja, ka pašlaik ir ļoti maz to cilvēku, kas Positivus festivālu apmeklējuši visus gadus. Vairāk ir to apmeklētāju, kas festivālā bijuši divus vai trīs gadus.

360TV Positivus būs skatāms interaktīvajā Lattelecom televīzijā, kā arī festivāla trīs dienu norisei līdzi varēs sekot arī virszemes televīzijā.

Jau ziņots, ka festivāls Salacgrīvā šovasar notiks no 15.jūlija līdz 17.jūlijam. Festivāla programmā trīs dienu garumā uz sešām festivāla skatuvēm būs baudāma viena no spožākajām un daudzšķautņainākajām zvaigžņu plejādēm festivāla vēsturē. Salacgrīvā uzstāsies tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Elija Gouldinga, Igijs Pops, M83., Years&Years, Džons Ņūmens, Air, Grimes un daudzi citi, kā arī uzlecošās zvaigznes un aktuālākās pašmāju grupas.

 

Tevi varētu interesēt

Šī gada Positivus festivāla programmu papildina mākslinieki Bastille, Laura Mvula, The 1975...

«Tiem, kuri vēlas ar festivālu nodarboties ilgtermiņā, ir atbildības sajūta, bet ik...

Positivus festivāls, kas šovasar Salacgrīvā norisinājās jau septīto gadu, bet pirmo reizi...

Pirmās zināmās grupas, kuras nākamgad viesosies Positivus Festivālā, ir Ok Go (Amerika),...

Šogad Positivus festivālā kā galvenie mākslinieki uzstāsies Muse un Scissor Sisters, šodien...

Nepalaid garām

Dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projekta īstenotāji atklājuši pirmās nākotnes infrastruktūras...

Nākamajā gadā uzņēmējiem gaidāms ne viens vien izaicinājums, taču tajā pašā laikā...

Par čeku loterijas devumu ēnu ekonomikas apkarošanā un nodokļu ieņēmumu palielināšanā varēs...

Ekonomikas izaugsmes bremzēšanās ir vērojama, taču vismaz tuvāko gadu laikā tik dziļa...

Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi saredz iespēju darbiniekiem strādāt attālināti, taču ļaut strādāt...

Novembra sākumā Rīgā, Ģertrūdes ielā atklāts salons BG Suits, kas piedāvā gan...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...