FOTO: Atklāj pirmo britu skolu Latvijā - King’s College

2017. gada 28. septembris plkst. 17:20
Autors: Rūta Cinīte
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Šodien, 28. septembrī, Piņķos oficiāli tika atklāta King’s College, Britu skola Latvijā, kas ir pirmā britu izglītības programmas iestāde Baltijas valstīs, informē King’s College, Britu skolas Latvijā sabiedrisko attiecību pārstāve Gita Deniškāne.

Šogad mācības skolā uzsāka 72 bērni vecumā no 3 līdz 10 gadiem un audzēkņu skaits ik gadu pieaugs.

Skolas pirmajā mācību gadā darbu uzsāka septiņi starptautiski pieredzējuši skolotāji un to skaits ar katru gadu palielināsies. Visi skolotāji ir apmācīti Lielbritānijā un angļu valoda ir viņu dzimtā valoda. G. Deniškāne atzīmē - būtiski, ka visiem šiem skolotājiem ir pieredze darbā ar bērniem, kuriem angļu valoda ir otrā valoda. Papildu starptautiskajam mācībspēkam, ar skolēniem strādā klases asistenti, kas pārzina vairākas valodas un latviešu valodas skolotāja. Bērniem tiek piedāvātas arī dažādas ārpusklases nodarbības - valodu apguve, sporta treniņi, mākslas un mūzikas pulciņi.

Tāpat kā citās King’s Group skolās, arī King’s College, Britu skolā Latvijā skolēni tiks motivēti piepildīt savu akadēmisko potenciālu un cītīgi strādāt, lai sasniegtu izcilus rezultātus saskaņā ar britu kultūras vērtībām un King’s College moto – Godīgums, Lojalitāte un Drosme.

Lai gan skola savas durvis skolēniem vēra jau 21. augustā un jau mēnesi tajā notiek aktīvs mācību process, šodien oficiāli tika atzīmēts šis vēsturiskais notikums, kad starptautiskajai izglītības nozarei Baltijā pievienojas King’s College, Britu skola Latvijā. Svinīgajā skolas atklāšanas ceremonijā, klātesot skolēniem, vecākiem, skolas padomei un skolas izveidē iesaistītajiem, King’s Group”priekšsēdētājs un dibinātājs sers Rodžers Fraijs (Sir Roger Fry) un Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šenons (Keith Shannon) atzīmēja skolas pirmā darbības gada uzsākšanu.

King’s College tiek īstenota britu nacionālā mācību programma, kas veido 80% no iknedēļas stundu saraksta, un tajā strādā kvalificēti britu skolotāji. Mācību process tiek organizēts starpdisciplināri. King’s College, Britu skola Latvijā nodrošinās skolēniem iespēju apgūt Britu Nacionālo mācību programmu ar plašu priekšmetu klāstu, kas ļaus sagatavoties IGSCE, AS un A līmeņa eksāmeniem. Šī programma dod iespēju skolēniem startēt iestājeksāmenos tādās prestižās universitātēs kā Kembridža, Oksforda, Bērklija, Hārvarda un citās augstākās izglītības iestādēs visā pasaulē.

King’s College ir daļa no starptautiskās izglītības organizācijas King’s Group, kas dibināta 1969. gadā un tās sastāvā ir deviņas skolas, tai skaitā Piņķos.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām