Būve

FOTO: Bauskā baseinam sāk betonēt pamatus

Lelde Petrāne, 21.07.2016

FOTO: Zane Gorškova

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ir sākta Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) infrastruktūras objekta – peldbaseina – pamatu betonēšana, liecina informācija vietnē bauska.lv.

Objekts ir plānots kā profesionālās interešu izglītības iestādes Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola struktūrvienība, kur tiks nodrošinātas visu Bauskas novada izglītības iestāžu, tajā skaitā pirmsskolas izglītības iestāžu, audzēkņu sporta nodarbības peldbaseinā.

Ēka prioritāri paredzēta sporta aktivitātēm ar diviem baseiniem. Lielais peldbaseins paredzēts ar četriem 25 metrus gariem celiņiem. Peldbaseinā būs vieta cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem ielaišanai baseinā.

Projektā paredzēts atsevišķs bērnu baseins pirmsskolas un sākumskolas posma izglītības iestāžu audzēkņiem ar dziļumu 0,8 – 0,6 metri. Plānots, ka rehabilitācijas zona ar pirtīm un burbuļvannām aizņems 15 procentus no kompleksa teritorijas.

Bauskas BJSS direktore Biruta Grantiņa parakstīja līgumu par objekta būvniecību ar SIA Abora. Līguma kopsumma ir 3 137 158,65 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Bauskas novada pašvaldība, veicot sistemātisku finanšu līdzekļu uzkrājumu, baseina būvei atvēlēs 1,5 miljonus eiro. Tie ir 47 procenti no kopējām būvniecības izmaksām. Pārējo summu pašvaldība aizņēmās Valsts kasē.

Komentāri

Pievienot komentāru