FOTO: DB viesojas jaunatvērtajā Beach Arena

2017. gada 13. decembris plkst. 12:29
Autors: Linda Zalāne
Sadaļa: Sports
Dalies ar šo rakstu

Pludmales volejbola laukumu skaits Rīgā ir sasniedzis pakāpi, kad tirgus jau vērtējams kā piesātināts, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Patlaban Rīgā darbojas četras pludmales volejbola halles un kopumā tajās ir 20 laukumi. Jaunpienācēja gods ir Beach Arena, kas durvis vēra pirms nepilniem trim mēnešiem. «Atrodamies Ganību dambī un esam lielākā pludmales volejbola halle Baltijā. Tās kopējā platība ir ap 6000 m2. Mūsu mērķis bija izveidot tādus laukumus, lai tie pēc visiem parametriem atbilstu starptautiskiem standartiem un šeit varētu organizēt sacensības. Tik plašas telpas Rīgā atrast nebija viegli, bet esam apmierināti ar esošajām. Pagaidām Ganību dambis ir industriāla teritorija, taču tuvākajos gados netālu attīstīsies New Hanza City, arī Skanstes apkārtne tiek apbūvēta,» spriež pludmales volejbola halles Beach Arena (SIA Arena) līdzīpašnieks, izpilddirektors Jānis Vītols.

Līdz šim halles Beach Arena attīstībā ieguldīti 300 tūkst. eiro un lielākā daļa no summas bija uzņēmuma trīs īpašnieku privātie ieguldījumi. Uzņēmuma īpašnieki līdz šim darbojušies loģistikas, būvniecības un pasākuma organizēšanas jomās. Lielākās izmaksas atvēlētas tam, lai hallei nodrošinātu labu mikroklimati – temperatūru, gaismu, kā arī kvalitatīvas smiltis. «Investīcijas plānojam atpelnīt sešos gados. Nomas līgums ar telpu īpašniekiem ir uz desmit gadiem; šo periodu prognozējam noslēgt ar plus zīmi gan finansiālā, gan pludmales volejbola un tenisa attīstības ziņā,» teic J. Vītols. Viņš atzīst, ka vienmēr ir risks sākt biznesu situācijā, kad tirgus jau ir piesātināts. Turklāt divi no konkurentiem atrodas diezgan tuvu. Otrpus Daugavai atrodas vien Brazīlija.

Visu rakstu Saspringta seta izskaņa lasiet 13. decembra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu