Mazumtirdzniecība

FOTO: Eiropas tirdzniecības centru konkursa European Shopping Centre Awards uzvarētāji

Lelde Petrāne, 25.04.2016

Kategorija «Labākais jaunais tirdzniecības centrs» (Liels/Ļoti liels): «Mall of Istanbul», Stambulā, Turcijā

Veikalu skaits: 350
Lielākie īrnieki: Debenhams, Media Markt, Victoria Secret, Decathlon, Zara, 5M Migros, Boyner, LC Waikiki, Koçtas, Defacto, Özdilek, Mudo Concept, H&M, TeknoSA, Bimeks, Toyzz Shop, Koton, Flo, MOIPARK, Cinetech

Avots: icsc.org

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pasludināti Eiropas tirdzniecības centru konkursa European Shopping Centre Awards uzvarētāji.

Kategorijā Labākā paplašināšanās par uzvarētāju kļuva Linstow Center Management attīstītais un apsaimniekotais t/c Ülemiste Tallinā, kas apsteidza Stambulas iepirkšanās centru Maltepe Park.

Pirms uzvarētāja noskaidrošanas starptautiskā žūrija apmeklējusi visus finālā iekļuvušos tirdzniecības centrus. Apmeklējuma laikā tika novērtēts ne tikai centru eksterjers un interjers, bet arī centra pārvaldība, klientu apkalpošana un loma sabiedrībā, ekonomiskie rādītāji pirms un pēc paplašināšanas.

Konkursa European Shopping Centre Awards finālā iekļuva 12 Eiropas tirdzniecības centri. Sacensības norisinājās trīs kategorijās: paplašināti tirdzniecības centri, jauni tirdzniecības centri un atjaunoti tirdzniecības centri. Lielākais t/c Ülemiste konkurents bija Stambulas iepirkšanās centrs Maltepe Park ar 75 000 m2 lielu tirdzniecības platību un 250 veikaliem. Uzvarētājus paziņoja ikgadējā ICSC kongresā Milānā.

Konkurss European Shopping Centre Awards norisinās kopš 1975. gada.

Informācija par uzvarētājiem - raksta galerijā!