Tirdzniecība un pakalpojumi

FOTO: Investējot 350 tūkstošus eiro, Rīgā atklāj otru Lemon Gym

Žanete Hāka, 14.04.2016

Foto: Lemon Gym

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Rīgā, Imantā, Slokas ielā 161 apmeklētājiem atvērts jau otrais budžeta klases sporta klubs Lemon Gym, informē kluba pārstāvji.

Sporta kluba izveidē investēti 350 000 eiro.

Lemon Gym, pirmā budžeta klases sporta klubu ķēde Baltijā, Latvijā ienāca šī gada sākumā, līdz ar sava pirmā sporta kluba atvēršanu iepazīstinot Latvijas fitnesa entuziastus ar budžeta klases sporta klubu konceptu, kas jau plaši pazīstams gan Rietumeiropā, gan ASV. Budžeta klases sporta klubs paredz to, ka cena par sporta zāles izmantošanu ir vismaz divas reizes mazāka nekā vidēji tas ir tirgū, kas skaidrojams ar to, ka budžeta klases sporta klubos nav pieejami papildus baseini vai saunas, bet lielākā uzmanība pievērsta galvenajam pakalpojumam – trenažieru zālei.

Jaunatvērtais 935 m2 plašais sporta klubs piedāvās apmeklētājiem vairāk nekā 70 dažādus Life Fitness trenažierus.

«Salīdzinot ar Rietumeiropu un Skandināviju, kur sporta klubus apmeklē 10 -15% iedzīvotāju, Latvijā un Lietuvā tie ir vien 2 - 3%. Budžeta klases sporta klubiem ir potenciāls mainīt šo situāciju, nojaucot priekšstatus par sportu kā luksusa klases pakalpojumu un padarot fitnesu pieejamāku plašākai sabiedrības daļai,» stāsta Gym LV valdes priekšsēdētājs Vidmantas Šiugždinis.

Arī Lemon Gym sertificētā sporta trenere Jelena Denisova atzīst: «Mūsdienās novērojama tendence - sportot gribētāji nevēlas veltīt daudz naudas līdzekļu sportiskām aktivitātēm, tāpēc šāda iespēja – budžeta klases sporta klubi – arvien vairāk tiek izmantota. »