FOTO: Ķīpsalā ar savu produkciju iepazīstina uzņēmēji no Ķīnas

Autors: Žanete Hāka
2017. gada 14. septembris plkst. 18:17

Divas dienas – 14. un 15. septembrī – Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiek Ķīnā ražoto produktu un pakalpojumu izstāde Sail of Shanghai 2017, kurā varēs iepazīties ar Šanhajas uzņēmēju ražoto produkciju un piedāvātajiem pakalpojumiem dažādās nozarēs, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Šā gada septembrī Baltijas valstis apmeklē plaša Ķīnas uzņēmēju delegācija, lai popularizētu savu produkciju un pakalpojumus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas potenciālajiem sadarbības partneriem.

Latvijā Šanhajas uzņēmēju delegāciju pārstāv 63 dažādu nozaru uzņēmumi – tehnoloģiju, rūpniecības, tirdzniecības un kultūras.

Izstādē savus piedāvātos pakalpojumus pārstāvēs Šanhajas Zinātnes un tehnoloģiju centrs, tirdzniecības, sakaru nozares un vieglās rūpniecības asociācijas. Izstādē var apskatīt arī dažādas mājsaimniecības un sadzīves preces, rotaļlietas, pārtika, elektronika, ķīmiskā rūpniecība un citas.

Izstādi rīko Šanhajas Tautas starpvalstu sadraudzības asociācija un Šanhajas Starptautisko pakalpojumu tirdzniecības asociācija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.