FOTO: Kristaps Porziņģis uzspēlē basīti ar Latvijas jaunajiem basketbolistiem

Autors: Lelde Petrāne
2017. gada 16. jūlijs plkst. 17:05

250 jaunajiem basketbolistiem no visas Latvijas šodien bija iespēja uzspēlēt basketbolu un nofotografēties ar slaveno basketbolistu Kristapu Porziņģi. Daudziem no viņiem tieši Porziņģis ir paraugs, kurš iedvesmo trenēties.

Fotogrāfijas skatāmas raksta galerijā!

«Kristaps Porziņģis man rāda mērķi, ko es gribu sasniegt. Esmu spēlējis abos Porziņģa laukumos Liepājā, bet šis pasākums man deva iespēju satikt viņu klātienē. Kristaps man šķiet jauks cilvēks, kurš dara daudz Latvijas basketbola attīstībai. Ja nebūtu Porziņģa un Bertāna (basketbolists Dāvis Bertāns), Latvijā nebūtu tik daudz basketbola fanu,» biznesa portālam db.lv sacīja viens no dalībniekiem.

«Porziņģis ir zvaigzne un tajā pašā laikā ļoti draudzīgs. Kristaps mani pašu pirmo izvēlējās, lai kopā spēlētu bumbu. Es to ļoti gaidīju,» teica cits jaunais basketbolists.

Olimpiskā centra basketbola zālē pulcējās 10 līdz 14 gadus veci zēni un meitenes no 55 sporta skolām un basketbola klubiem. Jaunieši bija gatavojušies un izmantoja iespēju uzdot Kristapam dažādus jautājumus.

Fanu tikšanos ar K. Porziņģi organizēja banka Citadele. New York Knicks komandā spēlējošais K. Porziņģis un banka Citadele sadarbību uzsāka pagājušajā gadā.

«Jau otro gadu ieguldām ievērojamus līdzekļus, lai sniegtu iespēju bērniem no visas Latvijas pabūt pasākumā kopā ar Kristapu un iedvesmoties panākumiem. Paldies Kristapam un ģimenei par to, ka viņi šo ideju atbalsta,» saka bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.


TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Kristapam Porziņģim jauns līgums Latvijā

FOTO: Boksa ringā tiekas Porziņģis un Briedis

Porziņģis un Saulriets Liepājā atvēruši restorānu