FOTO: Mežaparka rezidencēs plānots investēt 40 miljonus eiro

2018. gada 16. aprīlis plkst. 9:52
Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «Domuss» projektā «Mežaparka rezidences» sācis septiņu sekciju rindu māju, mazstāvu dzīvokļu ēkas ar 22 dzīvokļiem un divu dvīņu māju būvniecību, kopumā ieguldot 11 miljonus eiro.

«Domuss» Mežaparkā starp Kokneses prospektu un Gustava Zemgala gatvi attīsta dzīvojamo ēku kompleksu «Mežaparka rezidences». Kompleksa koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs, koncepcijas pamats - apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.

«Mežaparka rezidences» attīstībā kopumā jau ieguldīti 25 miljoni eiro. Pabeigta kvartāla teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, ielu, celiņu un komunikāciju izbūve un pirmā savrupmāja. Vēl divu savrupmāju un dvīņu ēkas būvniecība ir procesā - ekspluatācijā nodošana plānota šā gada jūnijā.

Šā gada vasarā plānots uzsākt nākamo dzīvokļu un rindu māju būvniecību, kā arī nelielas biroju ēkas būvniecību, kurā atradīsies kafejnīca, restorāns un citi pakalpojumi.

Kopumā «Mežaparka rezidencēs» plānots uzbūvēt villas, dvīņu villas, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas un rindu mājas, biroja ēku, kā arī privātai apbūvei piedāvāt 49 zemesgabalus.

«Mežaparka rezidencēs» 31 hektāra plašās projekta teritorijas attīstības intensitāte būs atkarīga no tirgus pieprasījuma, jo attīstības koncepcija pieļauj gan straujāku, gan arī mērenāku apbūves tempu.

Kopējais «Domuss» mātesuzņēmuma ASV investoru grupas «NCH Capital» investīciju apjoms «Mežaparka rezidencēs» iecerēts apmēram 40 miljonu eiro apmērā.


Tev varētu interesēt arī:

Mežaparka Rezidencēs spāru svētki nākamajai villai
Mežaparka Rezidencēs atklāta pirmā uzbūvētā savrupmāja
FOTO: Trīs latviešu arhitektu projektēto villu pamatos iemūrē laika kapsulas
Mežaparka Rezidencēs tiek likti pamati trīs latviešu arhitektu projektētām villām
FOTO: Mežaparka Rezidencēs sāk būvēt pirmās villas
Kompleksa Mežaparka Rezidences pirmajā kārtā investēti 18 miljoni eiro

Dalies ar šo rakstu