Foto: Motociklam Vaira tagad arī blakusvāģis Imants 

Izstādē Motocikls 2015 līdzās jaunākajiem motociklu modeļiem slavas saulītē gozēsies skaistais un pamanāmais, pašmāju meistaru darinātais baltais gulbis – Harley Davidson motocikls vārdā Vaira, kam tagad mīļi pieglaužas skaists blakusvāģis Imants, informē BT1 pārstāve Inese Libere.

Dienas Bizness, 25.3.2015
1/11

Publicitātes foto

Spoži baltais dzelzs rumaks, kas viens no pirmajiem rotāts ar latvju rakstiem – Lielvārdes jostas elementiem, Rīgas panorāmu un nosaukts bijušās Latvijas prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas vārdā, pirmoreiz tika prezentēts 2012. gadā. Tagad to ir papildinājis blakusvāģis, kas nodēvēts eksprezidentes dzīvesbiedra vārdā. Mocīti ir iemīļojuši ne tikai motobraucēji, šis skaistulis vienaldzīgu neatstāj nevienu.

«Kāds tur Raimonds, skaidrs, ka šeit jābūt Imantam, neviens cits te neiederas,» gardi nosmej motobraucējs un instruktors Uģis Spēlmanis, kura vadītā uzņēmuma Tanders paspārnē veikta spēkrata pārbūve. «Doma par blakusvāģi bija skaidra, tiklīdz dzima ideja par Vairu, taču tā realizācija ieilga, jo, kā vienmēr, uzradās neatliekami darbi,» teic motobraucējs.

Elegantais Imants ir līdz nepazīšanai pārbūvēts un uzlabots JAWA blakusvāģis. «No sākotnējā braucamā nav palicis gandrīz nekas, ja nu vienīgi sāni. Imants ir rotāts ar restaurētu senu saktu, kas ieskauj slīpētu dzintaru, turklāt tas ir pamatīgi uztūnots – ierīkota mūzika, atpakaļskata kamera un pat televizors, kur skatīties raidījumu Motociklisti,» smej Uģis Spēlmanis.

«Lai blakussēdētājam būtu arī ērta sēdēšana, tas aprīkots ar apsildāmu automašīnas sēdekli. Atšķirībā no citiem smukajiem, acīm nepierastajiem braucamajiem, kas vairāk taisīti šoviem, šim esam nedaudz uzlabojuši gaitas īpašības, lai droši var braukt pa mūsu ceļiem. Tīesa, lai blakusvāģis būtu pilnībā pabeigts, pietrūcis pavisam maz – vēl tikai nepieciešams rokturis un pārvalks, bet arī tas drīz būs,» stāsta motobraucējs.

No 27. līdz 29. martam Ķīpsalā vienlaikus notiks četras izstādes – Atpūta un sports 2015, Medības un makšķerēšana 2015, Motocikls 2015 un Baltic Boat Show 2015.

 

Tevi varētu interesēt

2014. gada motosezonas atklāšanas svētku ietvaros pie t/c Mols atklāta speciālā stāvvieta...

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību katastrofālajai situācijai uz autoceļiem un valdības nevērībai...

Pagājušajā gada sezonas vidū kopsummā OCTA apdrošināšana bija 43% jeb vairāk...

Vācijas autoražotājs BMW pārdos motociklu un mopēdu ražotāju kompāniju Husqvarna Motorcycles,...

Ņemot vērā, ka no 2013.gada 1.janvāra Latvijā stājas spēkā izmaiņas A un...

Nepalaid garām

Ja valsts eksperts apgalvo, ka šķeldu ceļa uzturēšana izmaksās 10 miljonus nākamo...

Eiropas Savienības prioritātes ir mainījušās. Tuvākajā laikā var sākt mainīties Eiropas ekonomiskie...

Igauņi pirmie pārgāja uz dabasgāzes izmantošanu sabiedriskajā transportā un Tallinā gandrīz...

"Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" ik gadu izdod zīmola izdevumu "TOP 500",...