FOTO: Rīgas kino Ilga vietā būs Rimi lielveikals 

Grausta stāvoklī esošais nekustamais īpašums Rīgā, Iļģuciemā, Lidoņu ielā 27 - bijusī kinoteātra Ilga ēka - patlaban pieder juridiskai personai, ar lielveikaliem Rimi saistītajai SIA Plesko Real Estate.

Lelde Petrāne, 20.10.2016
1/30

Foto: Lelde Petrāne, db.lv

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite biznesa portālam db.lv atklāja, ka šobrīd ēkas projekts Lidoņu ielā ir izstrādes beigu stadijā, un nākamgad tur tiks atvērts Rimi lielveikals.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs vakar db.lv pastāstīja - šobrīd ir zināms, ka konkrētais nekustamais īpašums tiks attīstīts. Tās viņš dēvē par pozitīvām pārmaiņām, tomēr piebilst: «Neskatoties uz to, arī projekta izstrādes laikā īpašnieks, ieguldot minimālus līdzekļus ,varētu to sakārtot tā, lai Iļģuciema iedzīvotājiem šī teritorija būtu pievilcīga ikdienas gaitās.»

Šā gada 30. septembrī Būvvaldē saņemts SIA Plesko Real Estate iesniegums ar lūgumu veikt atzīmi būvatļaujā par projektēšanas nosacījumu izpildi objektam Esošās ēkas nojaukšana, tirdzniecības ēkas jaunbūve Lidoņu ielā 27. Šobrīd Būvvalde izvērtē iesniegto dokumentāciju.

Pagājušā gada 5.jūnijā Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija klasificēja Lidoņu ielas 27 būvi kā B kategorijas vidi degradējošu būvi (graustu) un piemēroja tās īpašniekam paaugstināto nekustamā īpašuma nodokli.

Jaunākais izdevums