FOTO: Silvanols iegādājies jaunu iekārtu, kas palīdzēs audzēt jaudas

2017. gada 15. februāris plkst. 17:30
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Aizvadītajā gadā SIA Silvanols apgrozījums palielinājies par 18%, portālam db.lv pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Artjoms Borcovs. 

Pārdošanas apjomu kāpums vērojams gan vietējā, gan ārvalstu tirgū. Aizvadītajā gadā uzņēmums lielu uzmanību veltīja pētniecībai un esošo produktu uzlabošanai, tirgū laižot sešus jaunus produktus.

Pērn uzņēmums noslēdzis jaunas spreju ražošanas līnijas uzstādīšanu, ko izgatavojuši Latvijas inženieri, un kas palīdzēs audzēt ražošanas jaudas. Agrāk darbu darīja pieci cilvēki un izgatavoja 850 pudelītes stundā, tagad strādā trīs cilvēki, izgatavojot 1200 pudelītes stundā.

Ražošanas līnijas izveidē investēti 70 tūkstoši eiro. 

Šajā gadā pārdošanas apjomu pieaugums plānots arī aptuveni 20% un arī iecerēts tirgum piedāvāt piecus jaunus produktus.

Lielāku uzmanību uzņēmums šogad veltīs ieguldījumiem jaunu produktu attīstībā, audzējot investīcijas par 50% līdz 150 tūkstošiem eiro.

Pieaugums plānots arī eksporta tirgos - par aptuveni 50% un paredzams, ka visstraujāk apjomi augs Igaunijā, Čehijā un dažās NVS valstīs. Šobrīd uzņēmums eksportē uz vairāk nekā 10 valstīm. 

Galerijā augstāk iespējams ielūkoties SIA Silvanols ražotnē, ražošanas procesos un aplūkot jauno spreju pildīšanas iekārtu. 

 

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām