Tehnoloģijas

FOTO: Telia investē miljonu eiro IT Muižas izveidē Šauļos

Rūta Lapiņa, 27.02.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums «Telia Lietuva», turpina stiprināt vīziju par Šauļu pilsētu kā IT speciālistus pievelkošu centru atklājot atjaunoto «IT Dvaras» («IT Muiža») – vienu no mūsdienīgākajiem IT birojiem Ziemeļlietuvā. Jaunā IT kompetenču centra telpu remontā ir investēts viens miljons eiro, informē kompānijas pārstāvji.

Tuvākajos divos gados uzņēmums plāno Šauļos papildus radīt 50 jaunu darba vietu un paplašināt savu IT komandu līdz 200 darbiniekiem.

«Mēs integrējam un paplašinām pakalpojumus uzņēmumā »Telia Lietuva« un visā »Telia« uzņēmumu grupā, tādēļ tehnoloģiju speciālisti ir vajadzīgi ne tikai Viļņā un Stokholmā, bet arī Šauļos,» saka Kestutis Šliužs (Kęstutis Šliužas), «Telia Lietuva» izpilddirektors.

«Jaunā «Telia» «IT Muiža» Šauļos ir viena no visinteresantākajām arhitektūras pārvērtībām, ko esam veikuši,» saka Vjačeslavs Malenko (Viačeslavas Malenko), partneris A2SM arhitektu darbnīcā, kas izstrādājusi projektu bijušās sakaru centrāles ēkas pielāgošanai biroja vajadzībām. Apvienojot ražošanas ēku un vecu muižu arhitektūras mantojumu, esam radījuši pilnīgi jaunu interjeru.

Rekonstrukcijas gaitā vecajā ēkā izveidotas modernas ventilācijas, apgaismojuma, apkures sistēmas un mūsdienīgas darba un atpūtas zonas.

«Telia Lietuva» IT kompetenču centrs Šauļos darbojas jau 20 gados, un sākumā tur strādāja trīs cilvēku komanda. Tuvākajā laikā uzņēmums paplašinās IT apakšvienības komandas Šauļos, kas būs atbildīgas par «Telia Lietuva» tīkla bojājumu reģistrāciju, tehnisko problēmu risināšanu un klientu apkalpošanu. Visas komandas Šauļos strādās vienā ēkā, būtiski renovētajās telpās 1300 kvadrātmetru platībā, kur agrāk atradās sakaru centrāles ēka.

Programmēšanas, IT atbalsta, serveru administrēšanas and datu analīzes komandas jau strādāja Šauļos, bet gada sākumā uz Šauļiem tika pārcelta vēl viena visa uzņēmuma «Telia Lietuva» pakalpojumu tīklam svarīga IT darbu joma, proti, visa pakalpojumu tīkla darbību attālais monitorings.

Komentāri

Pievienot komentāru