Mazumtirdzniecība

FOTO: Veikalnieki atsaucas Latvijas lielākā piena pārstrādātāja produkcijas palētināšanai

Dienas Bizness, 21.08.2014

Cena ar atlaidi trešdien veikalā Prizma

Foto: Aculiecinieka foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vairāku lielāko pārtikas veikalu tīklos ņemts vērā Latvijas lielākā piena pārstrādes uzņēmuma Food Union lēmums no ceturtdienas pazemināt cenas vairākiem piena produktiem - to, trešdien un ceturdien salīdzinot vienu un to pašu produktu cenas, secinājis aculiecinieks Jānis, vēsta portāls diena.lv.

Viņš šajās dienās apmeklējis veikalus Prizma, Maxima un Rimi, lai novērotu, vai cenas ir mainījušās. Fotoattēli apliecina, ka cenas jo īpaši sarukušas Rasa sviestam, kā arī lakto produktiem un biezpienam, bet nav mainījusies Valmieras piens ražotajiem jogurtiem. Tāpat redzams, ka arī pirms ceturtdienas vairākiem Food Union produktiem ir atlaides.

Tiesa, arī ceturtdien, kad spēkā stājas cenu pazeminājums, lielākoties šiem produktiem tas marķēts ar akcijas zīmi līdz kādam konkrētam datumam, nevis kā jauna pastāvīgi pazemināta cena, ziņo portāls.

Jau vēstīts, ka Food Union saistībā ar Krievijas noteikto piena produktu eksporta embargo no ceturtdienas līdz pat 30% samazina cenas visai piena produkcijai Latvijā, lai palielinātu piena produkcijas noietu un atbalstītu Latvijas zemniekus.

Komentāri

Pievienot komentāru