Francijas maksājumu kompānija Worldline pabeigusi First Data Baltics pārņemšanu

2017. gada 28. septembris plkst. 17:23
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Francijas maksājumu kompānija Worldline, kas pieder digitālo pakalpojumu grupai Atos, pabeigusi Baltijas valstīs strādājošā maksājumu apstrādes uzņēmuma First Data Baltics iegādi, liecina Worldline paziņojums.

Worldline jūlijā parakstīja 73 miljonu eiro vērtu līgumu ar ASV kompāniju First Data Corporation par tās meitasuzņēmuma Baltijas valstīs iegādi.

First Data Baltics apgrozījums pērn bija 23 miljoni eiro, kompānijā strādāja 200 cilvēku un uzņēmums ir finanšu darījumu apstrādes tirgus līderis, apkalpojot lielākās banku grupas Baltijas valstīs, kā arī dažas bankas Ziemeļvalstu reģionā. Kompānija piedāvā arī plašu ārpakalpojumu klāstu.

Worldline vadītājs Žils Grapinē iepriekš norādīja, ka First Data Baltics iegāde ir nozīmīgs solis, uzņēmumam īstenojot stratēģiju konsolidēt finanšu darījumu apstrādes pakalpojumus Eiropā.

Darījums ne tikai ļaus uzņēmumam ieiet strauji augošajā Baltijas valstu tirgū un pastiprināt grupas klātbūtni Ziemeļeiropā, bet arī izveidos attiecības ar vairākām prestižām Baltijas un Ziemeļvalstu bankām.

Dalies ar šo rakstu