Freivalds paliek Pasažieru vilciena vadībā, valdes nomaiņa laika jautājums

2012. gada 08. maijs plkst. 8:32
Dalies ar šo rakstu

Valdes maiņa atkarīga no valdības doto uzdevumu veiksmīgas izpildes.

Kaut arī jautājums par a/s Pasažieru vilciens (PV) valdes sastāvu vakar bija iekļauts uzņēmuma akcionāru sapulces darba kārtībā, tas tika izņemts no dienaskārtības un skatīts netika. Iepriekš SM sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Svikliņa sacīja, ka par iespējamām izmaiņām PV vadībā plašāku informāciju varēs sniegt pēc sapulces, bet neliels paskaidrojums sekoja tikai pēc papildu pieprasījuma.

Jautājuma par PV valdes sastāvu izskatīšana ir pārcelta, un precīzs laiks šobrīd nav noteikts, skaidro I. Svikliņa. Akcionāri uzdevuši uzņēmuma valdei līdz 10. maijam (ieskaitot) sagatavot un iesniegt detalizētu informāciju par Ministru kabineta 2012. gada 24. janvāra sēdē doto uzdevumu izpildi u.c. jautājumiem. «Atbilstoši iesniegtajai informācijai tiks vērtēta valdes darbība,» tā viņa.

Tai pašā laikā kuluāros tiek pieņemts, ka uzņēmuma valdes nomaiņa ir tikai laika jautājums, jo SM diezin vai apmierinās PV sniegtā informācija. Jāatgādina, ka PV valdei tika uzdots garantēt «visu [jauno vilcienu] iepirkuma procedūras norisi, līguma slēgšanu un īstenošanu saistīto tiesisko risku novēršanu, kā arī iepirkuma procedūras, līguma slēgšanas un īstenošanas procedūras atbilstību Eiropas Savienības un Latvijas normatīvajiem aktiem un konkursa nolikumam», ziņoja SM.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām