Jaunākais izdevums

SIA Donats LV pirmos soļus pa attīstības kāpnēm sper piesardzīgi, tirdzniecības vietas izvietojot Rīgas mikrorajonos.

SIA Donats LV pirms gada pirmo tirdzniecības vietu atvēra Ziepniekkalnā. Virtuļi jeb no angļu valodas donati pircējiem iegaršojās, un tas deva stimulu un pārliecību par vēl vienas tirdzniecības vietas atvēršanu – Pļavnieku dzīvojamā rajonā. Nākotnes ambīcijas uzņēmums saista ar tirdzniecības ķēdes izveidošanu, kā arī iespēju savu produkciju pārdot arī pilsētas centrā.

«Idejai par tirdzniecības vietu izvietošanu dzīvojamos rajonos ir loģisks pamatojums. Donati ir produkts līdzi ņemšanai, līdz ar to pircēji labprāt pirms došanās mājās iegriežas pie mums un tos nopērk,» stāsta mikrouzņēmuma SIA Donats LV īpašniece Evita Ūdre.

Donatu ideja nākot no Amerikas, bet tiek izgatavoti uz vietas, uzņēmuma telpās. Par šo produktu daudziem Latvijas iedzīvotājiem trūkstot informācijas. Vecāka gadagājuma ļaudis ar nostaļģiju atminas padomju laiku virtulīšus, kas gatavoti no raugu mīklas un bija pārkaisīti ar pūdercukuru. Šādus, ar senatnes garšu apvītus, virtuļus gatavo arī Donats LV. Sortiments ir papildināts arī ar kēksiņiem, kas rotāti ar dažādām glazūrām, un svaigiem pīrādziņiem. «Mūsu mērķis gan nav kļūt par konditorejas uzņēmumu. Galvenokārt koncentrēsimies uz donatiem,» skaidro E. Ūdre.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Sestdien Siguldas pilsdrupās norisinājās otrais ziemas garšu festivāls, kurā dažādus gardumus galdā cēla astoņi ēdinātāji.

Sestdien Siguldas pilsdrupās norisinājās otrais ziemas garšu festivāls, kurā dažādus gardumus galdā cēla astoņi ēdinātāji.

«Tāpat kā pērn arī šogad pasākums norisinājās vienlaikus ar Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā, ļaujot izbaudīt plašu pasākumu programmu visas dienas garumā. Sigulda vēsturiski ir nozīmīgs tūrisma centrs, kā arī Latvijas ziemas galvaspilsēta, tāpēc – kur gan vēl svinēt ziemu, ja ne Siguldā? Ar Ziemas garšu festivālu piesaistām plašāku auditoriju – gardēžus un mazāk sportiskos apmeklētājus, ģimenes, kas labprāt pavada laiku brīvā dabā. Vietējā ēdiena tradīciju stiprināšana un viesmīlības nozares attīstība stiprina Siguldu kā galamērķi, veicinot uzņēmējdarbību,» stāsta P/A Siguldas Attīstības aģentūra direktore Laura Skrodele.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Biznesa vieta: Jeruzalemes ielā kūkas, spēles un baloni

Kristīne Stepiņa, 05.04.2019

Uzņēmums Rīgas Rēvija Jeruzalemes ielā darbojas jau 26 gadus. Tas savu biznesu sāka kā reklāmas aģentūra. Uzņēmuma telpās atrodas veikals Balonu pasaule, kas nav vienīgā tirdzniecības vieta, kompānijai ir vēl viens veikals Rīgā – Lāčplēša ielā, kā arī Cēsīs.

Foto: Paula Čurkste/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jeruzalemes iela ir viena no īsākajām Rīgas klusā centra ieliņām, tās garums ir vien 126 metri, taču tajā valda gana liela rosība.

Iela savu nosaukumu ieguva pirms divdesmit gadiem, kad par godu Izraēlas 50. gadadienai, nolemts šīs valsts galvaspilsētas vārdā pārdēvēt Lazaretes ielu.

Uzņēmums, kas ir pārdzīvojis ielas nosaukuma maiņu un šeit darbojas visilgāk – jau 26 gadus –, ir Rīgas Rēvija. Jaunu elpu un mūsdienīgus vaibstus ieliņai piešķīrusi pērnā gada nogalē atvērtā Latvijas Pasta pirmā jaunās koncepcijas pasta nodaļa, kas atrodas Jeruzalemes ielas un Elizabetes ielas stūrī, kā arī konditoreja Mulberry un restorāns Chef’s Corner, kas atrodas vietā, kur Jeruzalemes iela satiekas ar Dzirnavu ielu. DB aptaujātie uzņēmēji, kas saimnieko Jeruzalemes ielā, atzīst, ka ielu zina tikai retais, turklāt tā bieži vien tiek sajaukta ar Jēzusbaznīcas ielu. Pēdējos gados ieliņa piedzīvojusi gan vizuālās pārvērtības, kas lielā mērā ir saistītas ar nekustamā īpašuma projektu attīstību, gan kļuvusi dzīvīgāka un krāsaināka.

Komentāri

Pievienot komentāru