Gadumijā Rīgu apmeklējis rekordliels krievu tūristu skaits

2011. gada 21. janvāris plkst. 14:29
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pēdējie aprēķini liecina, ka tādu tūristu pieplūdumu uz Jaunā gada svinībām Rīga pēdējos gadus nav piedzīvojusi. Rekordliels skaits esot ieradies no Krievijas, raksta telegraf.lv

«Decembra beigās un janvāra sākumā lielās viesnīcas bija praktiski pārpildītas,» norāda Viesnīcu un restorānu asociācijas vadītājs Jānis Naglis. Viņš ir pārliecināts, ka krieviem pie mums ir paticis.

Oficiālās aplēses par svētku periodu un tūristu skaitu būs zināmas nedaudz vēlāk, tomēr secinājumus varot izdarīt jau tagad. «Pat skeptiķi ir ievērojuši, ka Rīga bija pilna ar tūristiem un to skaits bija lielāks nekā 2009.gadā. Domāju, ka mūsu reklāmas kampaņa nostrādāja. To ievērojušas ne tikai viesnīcas un lidosta. Uz Latvijas ceļiem varēja redzēt arī daudz automašīnas ar Krievijas numuru zīmēm. Rīga pasaules tūrisma kartē top par vietu, kur var sagaidīt Ziemassvētkus un Jauno gadu,» atzīmē Rīgas tūrisma un attīstības biroja direktors Gastons Neimanis.

Viņš arī piebilst, ka Tallina jau vairākus gadus sevi reklamē ārvalstīs, bet tur esot salīdzinoši maz tūristu.

Meeting Tour vadītāja Iveta Kravale norāda, ka uzņēmumā tūristu skaits pagājušajā gadā bijis 47%. Pēc viņas teiktā viesi Latvijā uzturoties aptuveni trīs dienas. Divu cilvēku ģimenei ceļojums izmaksājot aptuveni 1000 eiro, ieskaitot ceļa izdevumus un četras naktis viesnīcā.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām