Mazumtirdzniecība

Galleria Riga noslēdz vērienīgu līgumu ar H&M grupu

Lelde Petrāne, 23.03.2016

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dānijas investoru grupai piederošais tirdzniecības centrs Galleria Riga oficiāli paziņojis par nozīmīgu telpu nomas līguma noslēgšanu ar Hennes & Mauritz (H&M) Group par pirmā COS (Collection of Style) veikala atvēršanu Baltijā un plaša H&M veikala izveidi. Abi veikali šā gada rudenī papildinās tirdzniecības centra 120 veikalu piedāvājumu.

Ar diviem jaunajiem veikaliem starptautiskā Zviedrijas mazumtirdzniecības grupa kļūst par nozīmīgāko tirdzniecības centra Galleria Riga nomnieku.

Tirdzniecības centra attīstības plāna ietvaros divkārt tiks palielināta arī Mango veikala platība, sasniedzot 500 kvadrātmetrus.

Galleria Riga cer piesaistīt ievērojami daļu H&M un COS klientu auditorijas gan Latvijā, gan arī ārvalstu viesu vidū.

Īstenojot Galleria Riga attīstības plānu, pēdējo sešu mēnešu laikā veikti 38 darījumi, lai radītu vietu jaunajiem nomniekiem un modernizētu tirdzniecības centra konceptu. Pārbūves darbu laikā tiks izveidota arī trīs līmeņu organiskā stikla paneļu fasāde, kas ieeju tirdzniecības centrā padarīs pārskatāmāku un atvērtāku.

COS zīmolam patlaban ir 65 veikali, kuri ir pārstāvēt 31 pasaules valstī, savukārt H&M darbojas 61 valstī visā pasaulē ar vairāk nekā 3900 veikaliem. Galleria Riga veikals būs jau septītais H&M veikals Latvijā.

Tirdzniecības centrs Galleria Riga ir jaunākais tirdzniecības centrs Rīgā, kas Tērbatas ielas kvartālā tika atklāts 2010. gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru