Viedierīces

Garmin maina izplatītāju Baltijas valstīs

Lelde Petrāne, 24.07.2019

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Turpmāk Garmin produkciju Baltijas valstīs izplatīs pārstāvis Polijā - Garmin Polska Sp. z o.o.

Izplatītāja maiņa veikta, pamatojoties uz uzņēmuma Eiropas attīstības stratēģiju, kas paredz tiešu sadarbību ar tirdzniecības partneriem. Arī no mārketinga viedokļa tas ļauj saglabāt uzņēmuma koptēlu, kā arī tā produktu un pakalpojumu vienotu izpratni Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, norādīts šodien izplatītā paziņojumā.

Baltijas valstu tirgus un patērētāji Igaunijā, Latvijā un Lietuvā no attiecīgajām izmaiņām iegūšot, ņemot vērā, ka nereti vietējie izplatītāji koncentrējas uz tiem produktiem, kas dod vislielāko peļņu. Savukārt, ieejot tirgū tiešā veidā, Garmin esot iespēja izpētīt visas uzņēmumu interesējošās nišas, piemēram, luksusa produkti, ekstrēmais sports, glābšanas pakalpojumi utt. Tādā veidā Garmin daudz precīzāk saprot patērētāju pieprasījumu, līdz ar to arī veido savu biznesu atbilstoši pieprasījumam.

Bijušie Garmin izplatītāji no tirgus nepazudīs, bet kļūs par dīleriem, kuri sadarbībā ar jaunajiem partneriem var strādāt tieši ar Garmin un piedāvāt produktus ar tiem pašiem noteikumiem, kā to dara Garmin partneri.

Līdz ar izplatītāja maiņu, Garmin ir mainījis arī savu sabiedrisko attiecību pārstāvi Baltijas valstīs. Turpmāk šo pakalpojumu visās trijās valstīs nodrošinās Latvijas uzņēmums SIA «One Communications».

Komentāri

Pievienot komentāru