Gateway&Partners apgrozījums turpina augt

2018. gada 26. marts plkst. 14:50
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Eksporta konsultāciju un tirgus izpētes kompānijas Gateway & Partners apgrozījums 2017. gadā sasniedza 1,24 miljonus eiro; izaugsme galvenokārt saistīta ar eksportu un franšīzes biroju attīstīšanu.

2016. gadā apgrozījums teju 1,1 miljons eiro. «Vietējā tirgus apjoms saglabājies līdzīgs, kā 2016. gadā. Galvenais pieaugums saistāms ar eksportu un franšīzes biroju darbību, strādājot un atbalstot Moldovas, Gruzijas, Ukrainas, Turcijas un citu valstu ražotāju eksporta aktivitātes un jaunu klientu piesaisti un tirgus izpēti,» stāsta Mārtiņš Tiknuss, Gateway & Partners (SIA GatewayBaltic) partneris.

2017. gadā uzņēmums stiprināja ražošanas kapacitāti un paplašināja pieejamo valodu skaitu projektu īstenošanai. Tāpat tika stiprināta pārdošanas kapacitāte Baltijā, attīstīti franšīzes biroji un ieviesti jauni produkti. Piemēram, pērn tika izveidota GatewayDesign nodaļa, kas palīdz uzņēmumiem atjaunot un uzlabot identitātes, mājas lapas un citus mārketinga materiālus. Tāpat tika veikta Gateway & Partners uzņēmuma zīmola uzlabošana un identitātes maiņa no Baltijas spēlētāja kļūstot par starptautisku konsultāciju biroju jau ar pieciem birojiem.

Pirms pāris nedēļām tika atvērts franšīzes uzņēmums Bulgārijā, šonedēļ – Rumānijā. M. Tinuss stāsta, ka biroju atvēršana ārzemēs ir liels solis uz priekšu kompānijas pakalpojumu eksportā un jaunu klientu piesaistē no konkrētajām valstīm. «Tālāk tiek strādāts pie Ungārijas, Ukrainas, Krievijas un citām valstīm, kurām piedāvāt mūsu ekspertīzi un spējas,» viņš saka.

Dalies ar šo rakstu