Gauss neplāno atstāt airBaltic izpilddirektora krēslu

2014. gada 27. augusts plkst. 15:15
Autors: Rūta Cinīte
Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic izpilddirektors Martins Gauss pēc paša vēlēšanās neplāno pamest amatu, trešdien žurnālistiem sacīja M. Gauss.

Iepriekš gan izskanējis, ka šis varētu būt M. Gausa pēdējais gads pie aviokompānijas vadības stūres. «Man ļoti patīk vadīt airBaltic un dotajā brīdī man nav citu plānu, taču akcionāri ir tie, kas pieņem lēmumu kurš vadīs šo kompāniju. Neesmu gan dzirdējis, ka viņi būtu neapmierināti, un kamēr akcionāri būs apmierināti, es turpināšu vadīt šo kompāniju,» sacīja M. Gauss.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka jautājumus saistībā ar karjeras attīstību žurnālisti tiekoties viņam uzdod ik reizi, ironiski piebilstot, ka varbūt pēc 30 pavadītiem gadiem airBaltic izpilddirektora amatā mediji viņam to vairs nejautās.

AirBaltic izpilddirektors M. Gauss ir kopš 2011.gada novembra.

Jau vēstīts, ka šī gada pirmajā pusgadā aviokompānija strādāja ar 14,49 miljonu eiro peļņu, pretstatā 12,45 miljonu eiro zaudējumiem pērn attiecīgajā laika posmā. Aviokompānija šogad pārvadājusi  1,26 miljonus pasažieru, kas ir par 7% mazāk. Kompānijas ieņēmumi 2014.gada 1.pusgadā ir 140,45 miljoni eiro, kas ir par 8% mazāk nekā 2013.gada attiecīgajā laika periodā, savukārt ieņēmumi no pasažiera samazinājās par 2,33 eiro – līdz 99,23 eiro.

AirBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā, galvenais aviokompānijas akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām