Ģenerālprokurors: Šlesers prokuratūrā nav vērsies

2011. gada 08. maijs plkst. 20:21
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pēc šonedēļ aizsāktā tā saucamā noklausīšanās skandāla Saeimas deputāts Ainārs Šlesers joprojām nav vērsies ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā. To TV3 raidījumam Nekā Personīga apstiprinājis Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Ģenerālprokuratūra piektdien mēģinājusi pati sazināties ar skandāla aizsācēju.

Kalnmeiers stāstījis: «Piektdien manā uzdevumā tika mēģināts sakontaktēt ar Šlesera kungu un vienoties par iespējamo tikšanās laiku ar prokuratūras darbiniekiem. Šlesera kungs izteica vēlmi tikties ar mani personīgi, un nākošajā nedēļā šāda tikšanās, acīmredzot, notiks.»

Tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs iespēju, ka kāds viesnīcā noklausīšanos būtu veicis nelegāli, nepieļaujot. Pirms amatpersonu izmitināšanas numuriņus pārbaudot ne tikai Latvijas dienesti, bet arī viesus pavadošie drošībnieki.

Šlesera apgalvojums, ka viņa informācijas avotiem nepieciešamas Valsts prezidenta garantijas par viņu drošību, esot neizpildāmas. Kalnmeiers norādījis, ka prezidentam šādu pilnvaru gluži vienkārši nav.

Nekā Personīga aptaujātie lielāko partiju līderi neslēpuši, ka gājuši uz Rīdzeni runāties pie Šlesera.

Solvita Āboltiņa pagājušā gada pavasarī piedalījusies konfidenciālās brokastīs konferenču zālē. Pārrunājuši, vai valdībā ņemt LPP/LC un piešķirt ministra posteni Ivaram Godmanim. Tēvzemietis Roberts Zīle viesnīcas numuriņā bijis pirms deviņiem gadiem. Tā laika premjeram Repšem nezinot, pārrunājuši privatizācijas jautājumus. Numuriņā vairākkārt bijis saskaņietis Jānis Urbanovičs, tautpartijieši Edgars Zalāns un Andris Šķēle, savukārt zaļzemnieki Raimonds Vējonis un Viesturs Silenieks tālāk par restorānu nav vesti.

Db.lv jau rakstīja, ka opozīcijas deputāts Ainārs Šlesers (Par labu Latviju!) 900 sekundēs paziņoja - Latvijas viesnīcās, iespējams, tiek noklausītas dažādas ārvalstu amatpersonas. Viena no viesnīcām, kur uzstādītas noklausīšanas ierīces, pēc viņa rīcībā esošās informācijas, ir Rīdzene.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām