Finanses

Gjensidige akadēmijā apmācīs darbiniekus

Žanete Hāka, 25.05.2016

Foto: Gjensidige

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AAS Gjensidige Baltic atklājis pēc Norvēģijas parauga izveidoto personāla apmācības struktūrvienību Gjensidige akadēmija, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunā akadēmija ir liels solis pretim vēl apmierinātākam klientam un, redzot mērķtiecību, ar kādu personāla apmācības projekts tiek īstenots, ticu – viņiem viss izdosies, norāda kompānijas Personāla attīstības vadītājs Norvēģijā Martens Skjostads (Mårten Skjøstad).

Projekta realizāciju Gjensidige Latvijā sāka pirms diviem gadiem, iepazīstot savas mātes kompānijas Norvēģijā pieredzi personāla vadībā.

«Pakāpeniski to sākām ieviest arī Latvijā un šobrīd esam pirmais Gjensidige grupas uzņēmums Baltijā, kas var lepoties ar savu akadēmiju. Pie paveiktā gan neapstāsimies un ticam, ka klienti no mūsu centieniem tikai iegūs,» stāsta AAS Gjensidige Baltic Personāla apmācību vadītājs Imants Podiņš.

Gjensidige akadēmija ir pirmā šāda veida skola, ko ieviesis kāds no Latvijas apdrošinātājiem. Paredzēts, ka Gjensidige akadēmijā mācīsies gan visi jaunie darbinieki, gan arī speciālisti ar pieredzi. Mācīšanās notiek kā pieredzes apmaiņa, taču ir paredzēts pieaicināt vieslektorus gan no Gjensidige grupas uzņēmumiem citās valstīs, gan arī dažādu nozaru ekspertus, kuri guvuši panākumus personāla vadības un klientu menedžmenta jomās.

Gjensidige akadēmijas pirmais posms ir vērsts un pārdošanas speciālistiem, kam sekos īpašas apmācības atlīdzību speciālistiem.

Komentāri

Pievienot komentāru