Foto

GM ar jauno Cadillac CTS izaicina BMW

Jānis Rancāns, 27.03.2013

Foto: Reuters/Scanpix

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

ASV autobūves kompānija General Motors Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē iepazīstinājusi ar trešās paaudzes Cadillac CTS automobili.

Automobilis aprīkots ar 420 zirgspēku 3,6 litru dzinēju, kuram pateicoties 100 kilometru lielu ātrumu transportlīdzeklis spēj sasniegt aptuveni 4,6 sekundēs. Automobiļa izgatavošanā izmantots alumīnijs – no šī materiāla izstrādātas durvis un atsevišķas transportlīdzekļa daļas. Tādējādi Cadillac CTS padarīts vieglāks.

Aizvadītā gada laikā Cadillac tirgus daļa samazinājusies par aptuveni 15 procentiem un ar jauno automašīnu saistās kompānijas cerības atgūt un stiprināt savas pozīcijas. Paredzēts, ka jaunā Cadillac CTS tuvākie konkurenti būs BWW 5 sērijas un Mercedes E – Class automobiļi.

Pēdējo gadu laikā ASV luksusa klases automašīnu segmentā notikušas smagas konkurences cīņas starp BMW, Mercedes, Audi, Lexus un Cadillac. Pērn Cadillac CTS tirdzniecības apmēri samazinājās par 15%, sasniedzot nepilnus 47 tūkstošus automašīnu, savukārt BMW tirdzniecības apjomi palielinājušies par 10%, sasniedzot 56,8 tūkstošus.