Griģa bijušie uzņēmumi mēģinās izlīgt

2011. gada 08. marts plkst. 12:58
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Kurzemes apgabaltiesa atlikusi prasības izskatīšanu, kurā viens pret otru bija vērsušies vairāki ar Andri Griģi iepriekš saistīti uzņēmumi - SIA B.V.L. pret a/s Taka - G un SIA Ozolu īpašumi.

Šī ir viena no daudzajām tiesvedībā esošajām lietām, kur dažādās kombinācijās tiek iztirzāti 2006. - 2008. gadā notikuši nekustamo īpašumu darījumi. Arī šī bija prasība atzīt nekustamo īpašumu darījumu par spēkā neesošu un noteikt prasības nodrošinājumu. Abas puses tiesai iesniegušas lūgumu atlikt, jo plāno vienoties par mierizlīgumu, Db.lv uzzināja Kurzemes apgabaltiesā.

Savukārt ar Andri Griģi saistīto uzņēmumu plašajā tiesvedībā pret a/s Swedbank kārtējo pārsvaru ieguvusi banka. Kurzemes apgabaltiesa noraidīja maksātnespējīgās SIA B.V.L. prasību pret a/s Swedbank atzīt 2006. gadā noslēgtu darījumu par spēkā neesošu. Db.lv jau rakstīja, ka prasība bija iesniegta sakarā ar hipotekāro līgumus starp B.V.L. un Swedbank, kurš noslēgts saistībā ar kredītlīgumu, ko slēgusi Swedbank ar trešo personu – MSIA Property Pool. SIA B.V.L. iepriekšējais nosaukums bija SIA GDG Holdings un tas pilnībā piederēja Andrim Griģim. Maksātnespējas reģistrā pieejamā informācija liecina, ka 2010.gada 17.maijā tika sākts SIA B.V.L. maksātnespējas process. Pieteikto un atzīto kreditoru prasījumu summa tika lēsta ap 2,169 miljoniem latu.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām