Grindeks ziežu un gēlu ražošanas iecirkņa izveidē ieguldījis 2,5 milj. Ls

2012. gada 28. novembris plkst. 15:09
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas zāļu ražotāja Grindeks ziežu un gēlu iecirkņa ražotnes būvniecībā kopumā ir investēti 2,5 milj. Ls, no kuriem 448,67 tūkst. Ls bija ES struktūrfondu līdzfinansējums, atklājot jauno iecirksni, sacīja Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans. 1,2 milj. Ls ir ieguldīti būvniecībā, bet 1,3 milj. Ls – tehnoloģiskajās iekārtās un aprīkojumā. Investīcijas ir plānots atgūt divu gadu laikā. Ieguldījumi palīdzēs palielināt uzņēmuma produktivitāti un ražošanas jaudas, kā arī papildināt produktu klāstu ar jaunām ziedēm un gēliem, norādīja K. Lipmans.  

Jaunajā iecirknī būs iespējams saražot līdz 20 milj. tūbu gadā. Iecirknis nodrošina iespējas ražot ziedes un gēlus, tai skaitā etanolu saturošus, gan humānām, gan arī veterinārām vajadzībām.

Jaunajā ražotnē plānots nodrošināt arī medikamentu ražošanu pēc citu uzņēmumu pasūtījuma jeb sniegt kontraktražošanas pakalpojumus.

Ražotnes būvniecības un tehnoloģiju uzstādīšanas projekts tika realizēts no 2011. gada marta līdz 2012. gada maijam. Būvniecības darbu ģenerāluzņēmējs bija  RBSSkals.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām