Hagberg Mārupē būvēs industriālo kompleksu

2018. gada 28. februāris plkst. 13:50
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Apsaimniekošanas pakalpojumu uzņēmums Hagberg ir piesaistījis attīstības finanšu institūcijas Altum garantiju 580 000 eiro apmērā, kā arī finansējumu no bankas Citadele 1 450 000 eiro, lai Mārupes novadā uzsāktu jauna Inovāciju un servisa centra būvniecību, informē Altum pārstāve Sandra Eglīte.

Jaunais industriālais komplekss atradīsies Mārupes novada Bašēnos Ozolkani - 1, starp Stīpnieku ceļu un starptautiskās lidostas Rīga teritoriju. Tajā būs biroja, mācību centra, tehnikas servisa telpas un dzīvojamās mājas uzņēmuma darbiniekiem.

Inovatīvo kompleksu plānots nodot ekspluatācijā šī gada vasarā.

«Meklējam un attīstām jaunus veidus, kā virzīt apsaimniekošanas nozari Latvijā citā līmenī un kvalitātē – izmantojot modernas tehnoloģijas un inovācijas. Šis inovatīvais centrs ir rūpīgi plānots solis skaidri definētajā turpmākajā Hagberg attīstības stratēģijā,» teic Hagberg pārstāvis Jānis Avots.

«Altum piešķirtā garantija apvienojumā ar bankas Citadele finansējumu veicinās uzņēmuma attīstību, vienlaikus nodrošinās konkurētspējīgus apstākļus darbiniekiem un pakalpojumu līgumu izpildi nākotnē,» uzskata Altum valdes locekle Inese Zīle.

«Praksē redzam, ka šis valsts atbalsta instruments reāli sniedz iespēju saņemt bankas līdzfinansējumu uzņēmumiem arī reizēs, kad uzņēmumam pašam nav pietiekama vai nav atbilstoša nodrošinājuma bankas kredītlīdzekļu saņemšanai,» norāda bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

SIA Hagberg ir telpu un teritoriju apsaimniekošanas un kopšanas uzņēmums, dibināts 2009. gadā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 darbinieku.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds