Hansabuss Baltijā jauns vadītājs

2016. gada 08. decembris plkst. 10:43
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Šonedēļ par viena no Baltijas lielākajiem autobusu pārvadājumu uzņēmumiem – AS Hansabuss vadītāju kļuvis Henrijs Kāsiks-Āslavs (Henri Kaasik-Aaslav), informē uzņēmums.

Hansa Group vadītājs Nēme Tammis (Neeme Tammis) informē, ka uzņēmuma vadītāja amatam tika meklēts cilvēks, kas varētu turpināt nostiprināt Hansabuss tirgus pozīciju kā kvalitātes līderim un paplašināt uzņēmuma darbības loku.

«Hansabuss komanda vienmēr ir tiekusies sasniegt labus rezultātus uzņēmējdarbības jomā. Uzņēmumam nepieciešams vadītājs ar plašu un radošu skatījumu, bet tomēr tāds, kas stingri stāv ar abām kājām uz zemes. Henrijam ir daudzveidīga un veiksmīga pieredze starptautisku uzņēmumu vadīšanā, šī pieredze palīdzēs iedvesmot komandu sasniegt aizvien augstākus un ambiciozākus mērķus pēc 20 gadu darbības Igaunijā un 10 gadu darbības Latvijā,» norāda N.Tammis.

Henrijam Kāsikam - Āslavam ir ilggadēja pieredze vadošos amatos tirdzniecības un pakalpojumu nozarēs – viņš daudzus gadus ir strādājis uzņēmumos Carlsberg Group, Vendor un Paulig Group, kur bija atbildīgs par šo uzņēmumu Baltijas atzariem. Kā Hansabuss vadītājs Baltijā H. Kāsiks - Āslavs vadīs uzņēmuma darbību Igaunijā un Latvijā, kā arī būs atbildīgs par uzņēmuma darbības paplašināšanu ārvalstīs.

H. Kāsiks - Āslavs norādīja, ka ir gandarīts pievienoties Habsabuss komandai. «Transporta nozare man ir jauns un ļoti aizraujošs izaicinājums. Es redzu plašas iespējas likt lietā savu pieredzi, lai izvērstu uzņēmuma darbību un uzlabotu tā efektivitāti. Kā kvalitātes līderi mēs plānojam būtiski ietekmēt Baltijas transporta tirgus attīstību,» stāsta H. Kāsiks - Āslavs.

Hansabuss Latvijas un Igaunijas nodaļu (izņemot AS Hansa Bussliinid, kas Igaunijā piedāvā reģionālos autobusu pārvadājumus) kopējais gada apgrozījums pārsniedz 12 miljonus eiro, un uzņēmums nodarbina 350 cilvēkus. Hansabuss autoparkā ir 200 autobusu, ar kuriem tiek nodrošināti pakalpojumi gan regulāros maršrutos, gan čarterreisos.  

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām