HansaMatrix ieķīlājusi visu mantu

2018. gada 07. februāris plkst. 15:30
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Augsto tehnoloģiju uzņēmums «HansaMatrix» šonedēļ reģistrējis astoņas jaunas komercķīlas, ieķīlājot visu mantu, liecina «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmums par labu «SEB bankai» ieķīlājis visu mantu, tostarp «HansaMatrix» piederošās SIA «HansaMatrix Ventspils», SIA «HansaMatrix Innovation», kā arī SIA «Campus Pārogre» kapitāldaļas.

Septiņas no jaunreģistrētajām komercķīlām nodrošina starp uzņēmumu un banku noslēgto overdrafta līgumu, un to nodrošināto prasījumu maksimālā summa ir 900 000 eiro. Savukārt viena no komercķīlām nodrošina prasījumus, kas izriet no garantiju līnijas līguma, un tās nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir 150 000 eiro.

Tādējādi šobrīd uzņēmumam ir kopumā 22 aktuālas komercķīlas.

«HansaMatrix» koncerns 2017.gada deviņos mēnešos strādāja ar 14,557 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,9% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga 2,7 reizes, sasniedzot 1,194 miljonus eiro.

«HansaMatrix» ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds