HansaMatrix koncerns prognozē 30 miljonu eiro apgrozījumu 2020. gadā

2018. gada 01. marts plkst. 12:53
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Augsto tehnoloģiju uzņēmuma «HansaMatrix» koncerna apgrozījums 2020.gadā varētu sasniegt 30 miljonus eiro, ceturtdien virtuālajā konferencē prognozēja «HansaMatrix» valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis.

Savukārt 2018.gadā prognozēts neliels «HansaMatrix» apgrozījuma pieaugums salīdzinājumā ar 2017.gadu, pārsniedzot 20 miljonus eiro.

Osmanis norādīja, ka apgrozījuma pieaugums lielā mērā var tikt sasniegts attīstoties koncerna pētniecības un attīstības (R&D) virzienam. Pērn R&D apgrozījums bija 0,91 miljons eiro jeb 4,6% no koncerna kopējā apgrozījuma, bet šo īpatsvaru plānots audzēt līdz 10%.

Pēdējo divu gadu laikā «HansaMatrix» meitaskompānija «HansaMatrix Innovation» R&D inženieru un pētnieku komandas ir attīstījušas pasaules līmeņa kompetences dažos elektrooptikas virzienos, piemēram, AR/VR (virtuālās un papildinātās realitātes) ierīces; stiklā projicējamu attēlu displeju optiskās sistēmas; augstas ātrdarbības attēlu un strukturētās gaismas projekcijas sistēmas, kā arī datorredzes iekārtas.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka «HansaMatrix» koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 19,683 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga 2,8 reizes, sasniedzot 1,527 miljonus eiro.

«HansaMatrix» ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

LASI ARĪ:

HansaMatrix 2,899 miljonus eiro ieguldīs eksperimentālās ražošanas izveidē

HansaMatrix vadītājs: Latvija ir lieliska vieta biznesam

Nākotne ir balstīta zināšanās, nevis zemes aršanā

Kā top?: Datu pārraides iekārtas AS HansaMatrix

Dalies ar šo rakstu