Nekustamais īpašums

Hepsor projektam Strēlnieku ielā nosvinēti spāru svētki

Monta Glumane, 05.02.2020

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Spāru svētki nosvinēti daudzdzīvokļu projektam Strēlnieku ielā, kurā plānots investēt vairāk nekā četrus miljonus eiro, informē projekta attīstītājs, igauņu kompānija "Hepsor".

Dzīvojamā ēka ir "Hepsor" pirmais projekts Rīgas klusajā centrā, vēl divi projekti top Āgenskalnā ‒ Baložu ielā un Āgenskalna ielā.

Projektu Dzirnavu, Strēlnieku un Emiļa Melngaiļa ielu krustojumā sāka būvēt 2019. gada maijā, bet ēku plānots nodot ekspluatācijā šā gada jūnijā. Martā publikai tiks prezentēti divi projekta demo dzīvokļi, kuru interjers top sadarbībā ar interjera dizaineri Aneti Antoneviču.

Sešstāvu ēkā būs pieejami 50 dzīvokļi 23–46 kvadrātmetru platībā, tostarp pieci divstāvu dzīvokļi ēkas augšstāvos. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar gala apdari, un to pārdošanas cena ir sākot no 79 000 eiro.

Uzņēmējiem, kuri vēlas attīstīt biznesu vēstniecību rajonā, būs pieejamas četras komerctelpas ēkas pirmajā stāvā.

Attīstītāju ieskatā projekta mēŗkauditorija ir aktīvi pilsētas iedzīvotāji, kā arī investori, kuri vēlas gūt ienākumus no īpašuma jūgendstila kvartālā, izīrējot to Rīgas iedzīvotājiem vai pilsētas viesiem. Pašlaik populārās īstermiņa īres vajadzībām dzīvokļos ir iespējams uzstādīt "viedo durvju" risinājumu, kas nodrošina īrnieku iekļūšanu dzīvoklī.

Projekta īstenošanai "Hepsor" ir saņēmis aizdevumu 2,25 miljonu eiro apmērā no "Bigbank".

"Hepsor ir Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs, kas 2017. gadā uzsāka darbību Latvijā. Sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju "Mitt&Perlebach" uzņēmums īsteno vairākus dzīvojamos projektus, piedāvājot klientiem īpašumus Igaunijas un Latvijas galvaspilsētā.

Tuvāko gadu laikā plānotas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, par ko "Hepsor" nākotnē informēs plašāk.