Ideju mežs: Izmanto koka suvenīru vilkmi

2017. gada 05. decembris plkst. 9:50
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Koka interjera un dekoratīvie izstrādājumi kļūst arvien pieprasītāki ne tikai ārzemēs, bet arī Latvijā; lai paplašinātu savu iespēju arsenālu, SIA Kreder factory uzstāda jaunu CNC frēzi

Tādējādi uzņēmumā līdzās lāzergriešanas iekārtai būs vēl viena, kas paver jaunas iespējas gan dažādu produktu izstrādē, gan esošo, potenciālo klientu vēlmju materializēšanai dzīvē. Uzņēmums pašlaik vairāk strādā tieši ar pircējiem Latvijā, tomēr vairāki radītie izstrādājumi ir nonākuši ārzemēs, un perspektīvā SIA Kreder factory īpašnieks Ēriks Miķelsons neizslēdz eksporta iespējas. «Produkcija ir nosūtīta uz Islandi, Franciju un Zviedriju, iespējams, ka ir vēl kādā citā valstī. Tiesa, tur tā ir nonākusi, pateicoties mūsu klientiem – produkcijas pircējiem, nevis mūsu pašu apzinātām aktivitātēm ārvalstu tirgus apguvē,» viņš skaidro.

Uzņēmums izgatavo dažādus koka izstrādājumus – vizītkartes, medaļas, ielūgumus, atslēgu piekariņus, rotaslietas, ķemmes, koka kastītes, glāžu paliktņus, apsveikumus, svečturus, reklāmas stendus, saliekamos plauktus un dažādas korporatīvās dāvanas.

Pašlaik – īsi pirms Ziemassvētkiem – ir īpaši pieprasīti dažādi telpu rotājumi un, protams, dāvanas. Ē. Miķelsons atzīst, ka sniegpārsliņas un citādi rotājumi lielākoties tiek realizēti dažādos tirdziņos. Savukārt viņa dzīvesbiedre Anda Miķelsone piemetina, ka nemitīgi notiek jaunrade. Šī procesa sekmīgai īstenošanai ir iegādāta jauna CNC frēze, lai realizētu idejas un koka izmantošanu padarītu daudzveidīgāku – pārvērstu koku skaistās dāvanās, interjera priekšmetos vai saimniecībā noderīgās lietās.

«Ierosmes jauniem produktiem gūstam arī pēc sarunām ar pircējiem. Ir idejas, kuras var realizēt ļoti ātri, ir tādas, kuru īstenošanai vajadzīgs vairāk laika, lai radītais produkts būtu ne tikai jaunums, bet arī izgatavots atbilstoši mūsu kvalitātes prasībām,» piebilst Ē. Miķelsons.

Par būtisku darbības jomu Ē. Miķelsons uzskata suvenīru – dāvanu – izgatavošanu uzņēmumiem, kuri tos pasniedz saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem.

Visu rakstu Izmanto koka suvenīru vilkmi lasiet 5. decembra laikrakstā Dienas Bizness.

LASI ARĪ:

Ideju mežs: Pēta betulīna ražošanu no bērza mizas
Ideju mežs: Popularizē līmētās koka konstrukcijas
Ideju mežs: Attīstības soļus sper septiņjūdžu zābakos
Ideju mežs: Tehnoloģiju revolūcija paver jaunus apvāršņus
Ideju mežs: Gaujas koks uzkāpj augstākajā produktu līmenī
Ideju mežs: Jēkabpilī top akustiskie paneļi Eiropas zālēm

Dalies ar šo rakstu