Būve

Iedzīvotāji aktīvi ziņo par bedrēm Rīgas ielās

Ingrīda Drazdovska, 18.03.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Akcijā Iedzīvotāj, informē par bedrēm Rīgas ielās! pirmajā nedēļā kopumā iesaistījās vairāk nekā 500 iedzīvotāji, ziņo Rīgas domes Satiksmes departaments.

Par nepieciešamajiem remontdarbiem saņemti vairāk nekā 200 zvani un 300 elektroniski paziņojumi. Speciālisti informāciju pārbauda un atbilstoši bedru atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai to apkopo, lai iespējami ātri varētu sākt remontdarbus.

Visbiežāk sūdzības saņemtas par bedrēm iekškvartālos, taču tiek ziņots arī par bedrēm uz maģistrālajām ielām. Informācija par bedrēm iekškvartālos tiek apkopota un departamenta speciālisti informē attiecīgās teritorijas izpilddirekciju. Savukārt informācija par bedrēm uz maģistrālajām ielām tiek nodota rīcībai ceļu uzturētājiem.

Līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos Rīgas ielās un uz tiltiem bedres veidosies daudz straujāk, pat stundas laikā, akcentē Satiksmes departamenta speciālisti, un remonts būs nepieciešams daudz lielākā apmērā.

Ierobežotā finansējuma dēļ bedrīšu remontu šogad prioritāri ir iespējams nodrošināt pilsētas maģistrālajās ielās un uz tiltiem. Savukārt rajona nozīmes ielās veiks lielāko bedru remontu, lai novērstu avārijas situācijas, informē departaments.