Ieguldīs vairāk nekā divus miljonus zivju pārstrādes biznesa attīstībā

2011. gada 16. decembris plkst. 12:10
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Zivju pārstrādes uzņēmums SIA Piejūra noslēdzis vairākus iepirkumu konkursus par zivju apstrādes tehnoloģiskā aprīkojuma piegādi un ražošanas un noliktavas izbūvi un rekonstrukciju, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

SIA Piejūra 15. decembrī kopumā noslēgusi sešus iepirkumu konkursus. Zivju pārstrādes uzņēmums lēmis par zivju apstrādes tehnoloģiskā aprīkojuma piegādi 1,662 mljonu latu vērtībā. Kopumā šī iepirkuma konkursā pieteicās divi uzņēmumi – SIA Akvamarina un SIA Peruza, no kuriem uzvarēja pirmais. SIA Piejūra noslēgusi konkursu arī par zivju blakusproduktu un atkritumu pārstrādes tehnoloģiskā aprīkojuma piegādi 14,3 tūkstošu latu vērtībā (piegādātājs – SIA Ecogen), kā arī uzņēmuma vajadzībām nepieciešamo enerģētisko iekārtu iegādi 93 tūkstošu latu vērtībā (piegādātājs – SIA Ecogen).

Tāpat ceturtdien paziņoti SIA Piejūra iepirkuma konkursa rezultāti par 286,4 tūksotšus vērtu ražošanas ēkas jaunbūvi, 181,6 tūkstošus vērtas ražošanas ēkas rekonstrukcijas trešo kārtu, kā arī par noliktavas jaunbūvi 99,9 tūkstošu latu vērtībā. Būvdarbus un rekonstrukcijas darbus veiks SIA Latvian Construction Company.

Db.lv jau vēstīja, ka zivju pārstrādes uzņēmums SIA Piejūra sadarbībā ar būvinženieru uzņēmumiem guvusi Nīcas novada domes atbalstu iecerei novadā būvēt biogāzes koģenerācijas staciju, kurā saražotais siltums tiks izmantots uzņēmuma vajadzībām. Investēt šajā projektā piekritusi Grieķijas investīciju kompānija Libra Group.

Dalies ar šo rakstu