Iemaksāta drošības nauda Vaškeviča atbrīvošanai

2011. gada 28. marts plkst. 15:25
Autors: BNS
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas Centra rajona tiesa pirmdien saņēmusi no Vladimira Vaškeviča advokāta iesniegumu un kvīti par drošības naudas 60 tūkstošu latu apmērā samaksu, pavēstīja tiesas priekšsēdētāja palīgs Kaspars Sadauskis.

Aģentūrai BNS viņš sacīja, ka, saņemot apstiprinājumu par drošības naudas samaksu, tiesa pirmdienas pēcpusdienā ir pieņēmusi lēmumu par Vaškeviča atbrīvošanu. Lēmums ir nosūtīts uz cietumu, kur atrodas Vaškevičs, līdz ar to drīzumā viņu varētu atbrīvot no apcietinājuma, kurā viņš atrodas kopš februāra sākuma.

Vaškeviča advokāts Juris Dzelme, kurš pirmdien bija ieradies Rīgas Centrālcietumā, lai nokārtotu ar viņa klienta atbrīvošanu saistītās formalitātes, žurnālistiem pastāstīja, ka Vaškeviču no cietuma varētu atbrīvot ap pulksten 16.30.

Viņš arī norādīja, ka Vaškevičam ir piemēroti jauni drošības līdzekļi - aizliegums izbraukt no valsts, tikties ar konkrētām personām un ieņemt amatu Finanšu ministrijā (FM).

Jau vēstīts, ka Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa piektdien nolēma atstādināto FM Nodokļu un muitas administrēšanas politikas departamenta direktora vietnieku  atbrīvot no apcietinājuma pret 60 tūkstošu latu drošības naudu

Vaškeviču apcietināja 2.februārī, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs bija viņu aizturējis. Saskaņā ar biroja sniegto informāciju viņš aizturēts par kukuļdošanu lielā apmērā - vairāk nekā 50 tūkstošiem eiro, lai Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona pienācīgi neveiktu amata pienākumus kontrabandas apkarošanā, nodokļu samaksas kontrolē un nekonstatētu pārkāpumus pret konkrētām personām. Vaškevičam šajā kriminālprocesā piemērots aizdomās turamā statuss par kukuļdošanu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām