Iepirkumu likumiem uzliek kārtējo ielāpu

2016. gada 11. maijs plkst. 8:57
Sadaļa: Likumi
Dalies ar šo rakstu

Pastāv bažas par sekām, ko var nest steidzamie grozījumi, ar kuriem iecerēts veikt korekcijas iepirkumu likumos, lai tie atbilstu ES direktīvu prasībām un nekavētu un neapdraudētu struktūrfondu projektu īstenošanu

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē uz otro – galīgo – lasījumu akceptēti grozījumu projekti Publisko iepirkumu likumā un Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju likumā. Tādējādi tas varētu būt jau 16. ielāps iepirkumu likumam. Saeimas deputāti vienojušies, ka šie grozījumi tiks pieņemti steidzamības kārtībā.

«Latvija savā likumdošanā jau daļēji ir pārņēmusi 2014. gada 26. februāra direktīvu par publisko iepirkumu, bet vēl ir palikušas lietas, kas šajos likumdošanas aktos attiecīgi nav pārņemtas. Jāatzīst, ka Finanšu ministrijas ierēdņi ir gulējuši dziļā murkšķa miegā, bet lai nu jaunā ministre tiek ar saviem ierēdņiem galā! Mums jārūpējas par to, lai netiktu kavēta Eiropas naudas apgūšana, proti, šo iepirkumu veikšana, kas, steigšus nepārņemot šo direktīvu, tiešām varētu tikt kavēta,» iepriekš skaidroja Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka.

Visu rakstu Iepirkumu likumiem uzliek kārtējo ielāpu lasiet 11. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu