Ierobežos transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu

2006. gada 24. oktobris plkst. 14:50

Sakarā ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes Velsas pirmā ministra Rodrija Morgana darba vizīti Latvijas Republikā 26. un 27.oktobrī, kā arī, ņemot vērā LR Drošības policijas iesniegumu, ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums,kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegtas Latvijas Republikas Drošības policijā) būs aizliegts apstāties un stāvēt vairākās vietās Rīgas centrā.

-26.oktobrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 15.00 Tērbatas ielas labajā pusē, posmā no Elizabetes ielas līdz Rīgas Apgabaltiesas ēkai;

-26. oktobrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 20.15 Aspazijas bulvāra labajā pusē, 100m garā posmā no Kaļķu ielas;

-27. oktobrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 10.00 Vaļņu ielas labajā pusē, posmā no ēkas Vaļņu ielā 6 līdz Smilšu ielai.

Policija atstātos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko iespējamo vietu, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Policija 26. un 27. oktobrī nodrošinās delegāciju pārstāvju autotransporta kolonnu piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajā laikā, kā arī, ja būs nepieciešams, regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi saskaņā ar LR Drošības policijas norādījumiem.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos norādītajos laikos un nodrošināt autoevakuatorus pēc Rīgas pašvaldības policijas vai Ceļu policijas pieprasījuma.