Iespējamā misija piedāvā darbu jaunajiem profesionāļiem

2011. gada 28. februāris plkst. 15:26
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Programma Iespējamāpējamā  misija aicina augstskolu absolventus kļūt par skolotājiem un līderiem. Tā ir iespēja kā pilna laika skolotājam divus gadus skolā mācīt priekšmetu savā specialitātē.

Pieteikties aicināti visu specialitāšu jaunie profesionāļi – biologi, fiziķi, ķīmiķi, filologi, matemātiķi, vēsturnieki, ekonomisti un citi.

85% no šobrīd Latvijas skolās strādājošajiem Iespējamās misijas skolotājiem uzskata, ka viņu darbam ir ietekme, liecina gada beigās veiktā aptauja.

«Dalība Iespējamā misijā sniedz tieši to, ko mūsdienu jaunie profesionāļi sagaida no darba vietas – darbu ar ietekmi. Ja tu spēj iedvesmot, organizēt un vadīt veselu klasi, tu pratīsi arī stratēģiski domāt un ar savām idejām aizraut cilvēkus jebkurā organizācijā,» stāsta Iespējamās misijas direktore Zane Oliņa.

Programma Iespējamā misija ir daļa no globālas izglītības kustības Teach for All, kas apvieno līdzīgas programmas gandrīz 20 pasaules valstīs. Kļūstot par Iespējamās misijas dalībniekiem, jauniešiem tiek piedāvāta iespēja mācīties un sadarboties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem visā pasaulē.

Pieteikties Iespējamai misijai var līdz 15. martam. Aicināti tiek tie, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību jebkurā specialitātē. Pieteikšanās brīdī kandidāts var būt pēdējā kursa students vai maģistrants.

Iespējamā misija ir pirmā nacionāla mēroga korporatīvās sociālās atbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā, ko dibinājuši Lattelecom, Swedbank un Ideju partneru fonds.

Šobrīd savu darbu skolās turpina 29 programmas dalībnieki.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām